خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

اولین دوره مسابقات فوتسال جام وحدت ادیان برگزاری می شود

همان گونه که جهان و انسان تجلّیات حقیقت مطلق و خداوند متعال هستند، ادیان مختلف نیز مظاهر و تجلّیات اویند. به این منظور هیات فوتبال شمال شرق تهران سعی دارد با برگزاری چنین مسابقاتی موجب نزدیک شدن بیشتر افراد با ادیان مختلف به یکدیگر و خداشناسی بهتر شود.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، هیات فوتبال شمال شرق تهران در راستای أهداف خود اقدام به برگزاری اولین دوره مسابقات فوتسال جام وحدت ادیان به مناسبت سال نو میلادی ۲۰۲۰ نموده است که این مسابقات با شرکت تیم‌هایی از ادیان، هموطنان مسلمان، هموطنان ارامنه، هموطنان زرتشتی و هموطنان آشوری روز پنج شنبه ۹۸/۱۰/۲۶ در محل سالن فوتسال دانشگاه آزاد واحد تهران شمال برگزار خواهد شد .

هیات فوتبال شمالشرق تهران به ریاست محمد حامدی، تمام تلاش خود را جهت برگزاری با کیفیت این مسابقات انجام خواهد داد.

گفتنی است پیش از این جلسه هماهنگی و رونمایی از لباس تیمهای شرکت کننده، روز ۱۷ دی ماه در هیات فوتبال شمال شرق تهران برگزار شد. تیمهای شرکت کننده در جام وحدت ادیان عبارتند از: آترین نماینده جامعه زرتشتیان، آرارات نماینده ارامنه و ستاره آشور نماینده آشوریان.

آدرس محل برگزاری مسابقات: حکمیه – بلوار بهار – سالن فوتسال دانشگاه شهید عباسپور.

پایان پیام/م

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.