خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

استقبال مسلمانان نیوزلند از مسابقات فوتبال دوستانه با سایر ادیان

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)؛ مسلمانان در مسجد الامین در ولینگتون نیوزیلند به دعوت از تیم های مختلف فوتبال از جمله تیم اداره پلیس برای شرکت در مسابقات فوتبال دوستانه مشتاق بودند.

شریف عثمان به نمایندگی از مسجد از تیم اداره پلیس منطقه ای و چند  تیم دیگر برای شرکت در این رقابت ها دعوت کرد. اسپنسر هیس از اداره پلیس هم تیمی را گردهم جمع کرد. از تیم های دیگر شرکت کننده دراین رقابت ها، تیم دانشگاه ویکتوریا، تیم جامعه اندونزیایی ها، تیم حبیبی، و البته تیم مسجد الاامین از جامعه نیولندز بودند.

اسپنسر گفت: بسیار عالی بود که ببینیم همه بازیکنان به رقابت می پردازند و قطعا به اندازه خودشان قوی و مقاوم هستند.

وی ادامه داد: پاسخ دادن به درخواست برای شرکت در این رقابت ها هیچ تردیدی را برای ما به وجود نیاورد. زیرا هدف ما حمایت و تعامل با یکی از اجتماعات محلی مان و همچنین اشتیاق فوبال بود. ما با افتخار یونیفرم پلیس را پوشیدیم و در میان دیگر بازیکنان قرار گرفتیم.

اسپنسر خاطرنشان کرد: به نظرم خیلی عالی است که همه با هم می توانیم در رقابتی سرگرم کننده با هم شرکت کنیم. با توجه به اینکه همه ما عاشق فوتبال هستیم. فوتبال برای پیامدهای مثبت اجتماعی مانند شمول اجتماعی ، سلامت و رفاه خانواده ها و جوامعی که ما در خدمت آنها هستیم برای پلیس عالی است.

پایان پیام / ص

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.