وبینار بین المللی «ادیان ابراهیمی و تئوری‌های مدیریت؛ فرصتها و چالشها» روز ۲۹ بهمن با همکاری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، دانشگاه امام صادق(ع) و انجمن رفتار سازمانی برگزار می شود.

به گزارش ردنا (ادیان‌نیوز)، سخنران اصلی وبینار دکتر علی اصلان گوموسی (Ali Aslan Gümüsay) است.  اصلان دکتری خود را از دانشگاه آکسفورد دریافت کرده و هم‌اکنون پژوهشگر پسادکتری در دانشگاه هامبورگ آلمان است. بخش قابل توجهی از تحقیقات او در زمینه «تأثیر ادیان ابراهیمی (به طور خاص اسلام) بر تئوری و عمل مدیریت» است. او موفق شده از چندین مؤسسه و سه دانشگاه معتبر در دنیا (آکسفورد انگلستان، هامبورگ آلمان و وین اتریش) برای انجام تحقیقات خود حمایت مالی بالغ بر ۴۸۰ هزار یورو دریافت کند.

مقالات این پژوهشگر جوان و فعال در حوزه مدیریت اسلامی در معتبرترین مجلات مدیریتی جهان (از جمله مجلات آکادمی مدیریت) به چاپ رسیده و بدون تردید *نقش موثری* را در تقویت گفتمان مدیریت دینی در جامعه علمی مدیریت جهان ایفاء کرده است.

وبینار بین‌المللی «ادیان ابراهیمی و تئوری‌های مدیریت؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» روز ۲۹ بهمن از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می شود.

پایان پیام/م

  • منبع خبر : خبرگزاری حوزه