افراط‌گرایی معضل ادیان توحیدی

0

به گزارش سرویس شبکه‌های اجتماعی ردنا (ادیان نیوز)، کانال «فرق و ادیان» درباره جریان‌های افراط‌گرایی که در ادیان پدید آمده است، نوشت:

آنچه که امروز به عنوان یکی از چالش های جهان بشریت مطرح است، رواج یک سری جریان‌های افراط گرایانه در میان همه ادیان است، مثلا در اسلام با جریان تند به اسم وهابیت روبرو هستیم.

از طرفی با شبکه های ماهواره ای با پول و امکاناتی که دارند می خواهند مردم را جمع کنند و به سوی وهابیت بکشانند، از طرفی همان مردم را می کشند، سر می برند، آتش می کشند، بمب منفجر می کنند، زن و بچه و کودک بی گناه رابه قتل می رسانند.

این جریان منحصر به اسلام نیست، در یهودیت نیز همین داستان افراط گرایی را با عنوان صهیونیسم می بینید، حتی در میان کسانی که به خداوند معتقد نیستند، این وضع را می بینید، مثل شیطان پرستان و همچنین در میان مسیحیت، یک جریان‌های تندی امروزه به وجود آمده، جریان‌های افراط گرا که به عنوان مسیحیان تبشیری، مسیحیان_صهیونیسم شناخته می شوند، دارای شبکه‌های ماهواره‌ای هستند، تبلیغ می کنند و کلیساهای خانگی دارند، سایت های اینترنتی به راه انداخته‌اند و اینها با بقیه مسیحی‌ها متفاوتند. در حقیقت اینها یک دین نیستند، بلکه یک سیاست هستند، یک استعمار به شمار می روند.

افراط‌گرایی معضل ادیان توحیدی

پایان پیام/م

شاید دوست داشته باشید