آیت‌الله دژکام: سهرابی شخصی خدوم با سجایای اخلاقی بی‌شمار بود

نماینده‌ مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز درگذشت افلاطون سهرابی را به همه‌ زرتشتیان ایران به‌ویژه انجمن زرتشتیان شیراز، همسر و فرزندان وی آرامش‌باد گفت

0

به گزارش ردنا (ادیان‌نیوز)؛ آیت الله دژکام نماینده‌ی مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز درگذشت افلاطون سهرابی را به همه‌ زرتشتیان ایران به‌ویژه انجمن زرتشتیان شیراز، همسر و فرزندان وی آرامش‌باد گفت.

در نامه‌ای که ششم فروردین ماه به قلم ایشان خطاب به خانواده سهرابی انتشار یافت، آمده است :

«استماع غم فقدان جناب عالیجاه آقای افلاطون سهرابی رئیس انجمن زرتشتیان استان فارس موجب تاسف اینجانب گردید. ایشان در بین خواص به عنوان یکی از چهره‌های علمی و فرهنگی شناخته می‌شد، در بین اعضای محترم انجمن نیز به عنوان شخصی خدوم، منضبط و دارای سجایای اخلاقی بی‌شمار شهره بود. رحلت آن فقید که در راستای تحکیم نظام و دفاع از مشروعیت جمهوری اسلامی ایران به جد خدمت نمود و در جمیع مناسبات اجتماعی و سیاسی همسو با نظام اسلامی مشارکت فعال داشتند، ضایعه‌ای اسف‌انگیز است. درگذشت آن شخصیت خدوم اجتماعی را به قاطبه زرتشتیان ایران اسلامی بالاخص انجمن زرتشتیان شیراز و خاصه همسر و اولاد گرامی وی تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد متعال صبر و اجر برای بازماندگان مسئلت می نمایم. لطف‌اله دژکام، نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز».

منبع امرداد
اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید