توصیه ورزشکار روس به پیشگیری از کرونا با استناد به آیات قرآن

یک ورزشکار روس با استناد به آیه‌ای از قرآن کریم، از مردم کشورش خواست تا به توصیه‌ها در مورد پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا عمل کنند.

0

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)؛ حبیب نور محمدوف، قهرمان ورزش‌های رزمی سازمان UFC روسیه، روز گذشته با انتشار آیه‌ای از قرآن کریم در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام، از دنبال‌کنندگان خود خواست تا برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا، به توصیه‌های پزشکی عمل کنند.

محمدوف با انتشار آیه ۴۱ سوره مبارکه روم که می‌فرماید: «ظَهَرَ الْفَسَادُ فِی الْبَرِّ وَالْبَحْرِ بِمَا کَسَبَتْ أَیْدِی النَّاسِ لِیُذِیقَهُمْ بَعْضَ الَّذِی عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ یَرْجِعُونَ» (فساد و پریشانی به کرده بد خود مردم در همه برّ و بحر زمین پدید آمد تا خدا هم کیفر بعضی اعمالشان را به آنها بچشاند، باشد که (از گنه پشیمان شده و به درگاه خدا) باز گردند.) از دنبال‌کنندگان و دوستدارانش خواست که ویروس جدید کرونا را جدی گرفته و نظافت را تا جایی که ممکن است، رعایت کنند.

شایان ذکر است که حبیب محمدوف قرار است در مسابقات «UFC ۲۴۹» با «تونی فرگوسن» رقیب آمریکایی خود مسابقه دهد.

حبیب در ۲۸ مسابقه و ۲۸ برد، رکورد کم‌سابقه‌ای برای خود ثبت کرده است. این درحالی است که رقیب او، فرگوسن، در ۲۸ مسابقه، به ۲۵ برد و ۳ شکست دست یافته است.

منبع ایکنا