تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

مولوی سلامی: رعایت نکردن موازین بهداشتی کرونا، جرم و گناه است

مولوی نذیر احمد سلامی، نماینده اهل سنت در مجلس خبرگان رهبری گفت: توصیه دین و شریعت در زمینه بیماری کرونا به مردم این است که موازین بهداشتی و پروتکل های وزارت بهداشت را رعایت کنند.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، مولوی نذیر احمد سلامی؛ نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: با توجه به شرایط خاصی که بر اثر شیوع بیماری کرونا در سطح کشور ایجاد شده است، نیرو‌های مخلص بسیج و سپاه مانند سایر اوقات در کنار مردم در جهت خدمت رسانی و رفع دغدغه آن‌ها حضور دارند.

وی افزود: در راستای مبارزه و مقابله با کرونا سازمان بسیج خدمات بسیار ارزشمندی را برای حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از انتشار بیش تر ویروس، تا امروز انجام داده است.

نماینده اهل سنت مجلس خبرگان سیستان و بلوچستان ادامه داد: بسیجیان در اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا در حد توان با تمام امکانات و تجهیزات میدان آمده اند و مشغول خدمت به مردم می باشند.

وی با بیان این که بسیج ارگان مردمی است، عنوان کرد: بسیجیان همیشه بدون هیچ گونه چشمداشت و اجر مادی آماده خدمتگزاری به مردم می باشند.
سلامی ضمن تقدیر از همراهی بی‌دریغ بسیج و سپاه در مبارزه با کرونا، تصریح کرد: مردم از بسیج رضایت دارند و برای موفقیت آنان به درگاه خداوند دعا می کنند.

وی خاطر نشان کرد: توصیه دین و شریعت در زمینه بیماری کرونا به مردم این است که موازین بهداشتی و پروتکل های وزارت بهداشت را رعایت کنند.

این مقام مسئول در تکمیل مطلب فوق، گفت: در صورتی که مردم نکات بهداشتی در زمینه مبارزه با بیماری کرونا را رعایت نکنند، این عمل آنان از نظر قانون، جرم می باشد.

وی با بیان این که ویروس کرونا، یک آفت و مصیبت است، تصریح کرد: مشارکت در شیوع و انتقال این بیماری، کار شایسته ای نیست و این اقدام نامناسب می باشد و شرعا گناه محسوب می شود.

نماینده اهل سنت در مجلس خبرگان رهبری سیستان و بلوچستان، با تاکید بر این که شهروندان باید تمام موازین بهداشتی را رعایت کنند، گفت: مردم جهت پیشگیری از انتقال بیماری کرونا، تا حد امکان سعی کنند در خانه بمانند.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.