خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

تاجیک: فلسطین امتداد دینی و عمق استراتژیک مذاهب الهی است

سفیر اسبق ایران در اردن نوشت: معامله قرن برآورد غلط و اشتباه استراتژیک ترامپ [است] که اهداف متناقضی را دنبال و با شرایط و واقعیت‌های خاورمیانه آشنایی ندارد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، نصرت الله تاجیک، سفیر اسبق ایران در اردن در صفحه شخصی خود در توئیتر خود نوشت: فلسطین تلاقی و عصاره دینی جغرافیائی و خاستگاه ادیان الهی با عمق تاریخی است که هویت ملی و دینی فلسطینی ها اعم از مسلمان، یهودی و مسیحی را شکل داده و با آداب، سنن و مذهب آنها پیوند خورده پس سرزمینی صرف و جغرافیائی منفعل و منزوی نیست بلکه امتداد دینی و عمق استراتژیک مذاهب الهی است.

 تاجیک در ادامه نوشت: و معامله قرن برآورد غلط و اشتباه استراتژیک ترامپ که اهداف متناقضی را دنبال و با شرایط و واقعیت‌های خاورمیانه آشنایی ندارد؛ لذا هیچیک از بازیگران تاثیر گذار منطقه ای و جهانی از جمله اتحادیه اروپا و همپیمانان ترامپ، چون اردن از آن حمایت نکردند! و رابطه آمریکا و فلسطینی‌ها خرابتر شد!

 

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.