تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

ببینید| زندگی پس از زندگی (قسمت اول) + دانلود

قسمت اول برنامه‌ی زندگی پس از زندگی، شبکه‌ی چهار سیما، این برنامه به گفتگو با افرادی می‌پردازد که تجربه‌ی مرگ موقت را داشته و قسمتی از جهان پس از مرگ را درک کرده‌اند، به‌طورخلاصه این برنامه با کسانی گفتگو می‌کند که مرده و زنده شده‌اند.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)؛ «زندگی پس از زندگی» برنامه‌ای دیدنی است از بیان تجربیات مرگ موقت افرادی که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفته اند. در این برنامه با تجربه گران مختلف از شهر‌ها و روستا‌های متعدد ایران در ۴ سال پژوهش و مصاحبه حضوری انجام شده است.

این برنامه در ۳۰ قسمت ۵۵ تا ۶۰ دقیقه‌ای به تهیه کنندگی آقای عباس موزون در گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تولید می‌شود.
«زندگی پس از زندگی» در ایام ماه مبارک از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۹ و جمعه‌ها ساعت ۱۷ پخش می‌شود. این برنامه ساعت ۲ بامداد بازپخش می‌شود.

دانلود قسمت اول «برنامه زندگی پس از زندگی» - شبکه چهار سیما
دانلود قسمت اول «برنامه زندگی پس از زندگی» – شبکه چهار سیما
منبع خبرگزاری صدا و سیما
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

10 نظرات
 1. مهئش می گوید

  من با دکتر گلستانی چند سال پیش کار کرده بودم. نمیدونستم این حادثه براشون اتفاق افتاده. خیلی متاثر شدم. امیدوارم خداوند بهشون صبر بده..خیلی به دخترش وابسته بود و انسان فوق العاده شریفی هستند

 2. شهلا می گوید

  عالی عالی تر از عالی٬ واقعا ممنونم از سازندگان این برنامه

 3. م ز می گوید

  سلام
  چطور میشه با سازندگان این برنامه ارتباط برقرار کرد. ما یه رزمنده دفاع مقدس داریم که بسیاری از مراحل بد از مرگ رو از جمله سوال نکیر و منکر و پل صراط و بهشت و دوزخ را در تجربه ای دیده اند. خیلی خوبه بشه ایشون رو معرفی کرد تا مردم هم بتونند استفاده کنند.

  1. محسن می گوید

   کانال تلگرامی زندگی پس از زندگی

 4. عزالدین می گوید

  سلام
  در قدیم هرچیزی را که دلیل علمی‌اش را نمی‌دانستند به پدیده ناشناخته‌ای به نام روح منتسب می‌کردند. چیزهایی مثل برخی بیماری‌های روانی، تخیلات، احساسات، عشق و … اما بسیاری از دانشمندان با این پدیده ناشناخته به کلی مخالفند از جمله سید مرتضی علم‌الهدی در قرآن هم اشاره مستقیمی به زندگی برخی نداریم . بهترین کتابی که از دیدگاه قرآن به این موضوع و معاد جسمانی و مرگ و برزخ پرداخته است کتاب ” با قرآن تا رستاخیز” نوشته آقایان حامد فتوت احمدی و مهدی نوری افشان عضو هیات علمی دانشگاه نوشته‌اند این کتاب در دیجی‌کالا برای فروش هست

 5. وحید می گوید

  با سلام و عرض خسته نباشید
  به راستی یکی از وزین ترین و ارزشمندترین برنامه ها از زمان تأسیس صدا و سیما همین برنامه میباشد. به جرأت میگویم که این برنامه از هزاران ساعت موعظه و سخنرانی برای هدایت مردم به سوی معنویت مفید تر میباشد.
  با تشکر فراوان

  1. علیرضا می گوید

   واقعا

 6. سلیم می گوید

  سلام وقتتون بخیر جناب ممنون میشیم گزینه دانلود هم قرار بدین برای زندگی بعد از زندگی با تشکر

 7. سید جواد علوی 09153112195 می گوید

  راجع به سؤالی که در برنامهٔ زندگی پس از زندگی، در روز اول ماه مبارک رمضان داشتید مبنی بر :
  مغز انسان چگونه میتواند مکانی که در دسترس چشم نیست، آن را در پشت دیوار یا در پشت پیچی که هنوز به آن نرسیده و یا نمیبیند ،تشخیص داده و بفهمد ؟
  پاسخ ؛ انسان از دو بعد ماده و جوهر و یا ظاهر و باطن و یا عالم ماده و عالم ما وراء تشکیل شده است . برابر این نظریه، انسان دارای قوای ظاهری و باطنی است ، قوای ظاهر همین چشم و گوش و دماغ و مغز و عصب و .. که به آنها حواس ظاهری هم می‌گویند و نیز قوای باطنی شامل ؛ قوهٔ خیال و وهم و عقل و مثال و قلب و روح و… می‌باشد .جمیع آنچه بوسیله اینها (باطنی) احساس میشود ، در قوه‌ای بنام نفس ناطقهٔ انسانی ،فهمیده و ادراک می‌شود .
  قوای ظاهری از لحاظ فیزیکی دارای وضعیتی هستند که؛عمر و ظرفیت و توانایی آنها در خواب و بیداری ، محدود به حد خاصی می‌باشد. لکن قوای باطنی ، خواب و محدودیتی ندارند و میتوانند به دوردستها حتی کرات دیگر و یا اطوار وجودی خلقت و… سفر کنند. چراکه روح و نفس و قوهٔ خیال و… مجرد است . توانایی آنها بستگی به اوضاع و احوال درونی افراد منجمله طهارت ظاهر و باطن دارد ،هرچه پاکتر باشند، وسعت و سعهٔ صدر آنها بیشتر باشد ، هم سیر و سلوک وهم خوابهای خوب می‌بینند هم در عالم بیهوشی و کما ، سیر و سفرهای خوبی خواهند داشت .اما اگر از قوای ظاهری و باطنی‌ی ناپاک برخوردار باشند اولا توانایی هیج سفری را ندارند بلکه مدام در عوالم زشت و صحنه‌های خشن و نیز خوابهای آشفته و همچین حیوانات درنده و بدخو و… را ادراک خواهند کرد ، یعنی هرچه ورودی داشته باشند ، همانها را در قوای باطنی می‌بینند .فلذا مغز انسان در سؤال مطرح شده همانند سایر قوای ظاهری فقط بعنوان یک وسیلهٔ ارتباطی بین سایر قوای ظاهری با قوهٔ خیال و نفس ناطقه عمل میکند و هیج ادراکی ندارد . چرا که مادهٔ محض است و از جوهر و غیر ماده و ماوراء ، بیگانه است و چه بسا که با یه ضربه، بهم بریزد . پاسخ به سؤال خیلی وسیعتر از آنی است که خدمتتان تقدیم شد و حقیر هم ناتوان . این مطالب برداشتهای حقیر از کتاب معرفت نفس توشیح شدهٔ علامهٔ حضرت آیت‌الله حسن زادهٔ آملی است . حفظ الله تعالی علیه. سید جواد علوی ۰۹۱۵۳۱۱۲۱۹۵

 8. حسن می گوید

  سلام وقت بخیر قبولی نماز روزه.دست شما درد نکند.یک سوال میشود قسمتهای زندگی پس از زندگی دانلود کرد/اجازه داریم