ویژه‌نامه «امام خمینی (ره) و متحجرین مقدس‌نما» منتشر شد

در این ویژه‌نامه قصد داریم به موضوع مقدس‌مآبان متحجر و خطرات نفوذ آنان در پست‌های کلیدی نظام مقدس جمهوری اسلامی بپردازیم. یکی از مصادیق مقدسین روحانی‌نمایِ دین فروش “انجمن خیریه حجتیه مهدویه” است.

0

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)؛ مجمع فعالان فرق، ادیان، اقوام و مذاهب (مفام) به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی ره، ویژه نامه «امام خمینی ره و متحجرین مقدس نما» را منتشر کرد.

این ویژه نامه دربردارنده یک سرمقاله و ۱۰ عنوان از مباحث مطرح شده علیه متحجرین و مقدس نماها و جریانهای مروج تحجرگرایی مانند انجمن حجتیه است که توسط امام خمینی قدس سره الشریف در قالب منشور روحانیت مطرح گردیده است.

عناوین اهم مطالب این ویژه نامه عبارت است از:
۱. سرمقاله؛ انجمن حجتیه، از ترویج سکولاریسم تا تحجرگرایی
۲. اتحاد در مقابل مقدس نمایان احمق
۳. نفوذ با شعار جدایی دین از سیاست
۴. خون دل خوردن امام خمینی از متحجرین
۵. ترویج تفکر “شاه سایه خداست”
۶. خنجر تحجر بر گرده‌ی ملت در ۱۵ خرداد
۷. شکست خوردگان دیروز، سیاست بازان امروز
۸. تهمت وهابیت به روحانیون انقلابی
۹. از سکوت در مقابل فساد و فحشا تا فریاد وا اسلاما
۱۰. تحریمِ نبرد با دشمن خدا
۱۱. ساده اندیشی ممنوع!

در سر مقاله این ویژه نامه به قلم حجت الاسلام مجید گودرزی، کارشناس و پژوهشگر فرق و مذاهب و معاون راهبردی مفام آمده است: «یکی از خطرناک‌ترین تهدیدهای هر جامعه‌ای، حرکت خزنده فرقه‌گرایی که منجر به افراط‌گرایی در آن جامعه خواهد شد، می‌باشد. از جمله عوامل تشکیل فرقه و حرکت‌های افراطی می‌توان به دوری از تعقل و اجتهاد، روحیه خودرأیی و تفسیر به رأی سران و رهبران فرقه‌ها و همچنین فقدان زیرساخت‌های معرفتی و اخلاقی اشاره کرد. در این ویژه‌نامه قصد داریم به موضوع مقدس‌مآبان متحجر و خطرات نفوذ آنان در پست‌های کلیدی نظام مقدس جمهوری اسلامی بپردازیم. یکی از مصادیق مقدسین روحانی‌نمایِ دین فروش “انجمن خیریه حجتیه مهدویه” است.»

دانلود ویژه‌نامه «امام خمینی (ره) و متحجرین مقدس‌نما»

منبع مفام
شاید دوست داشته باشید