تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

توئیت سخنگوی وزارت خارجه در سالروز حمله تروریست‌ها به مجلس و حرم امام (ره)

سخنگوی وزارت خارجه ایران در سالروز حمله تروریستی به مجلس و حرم امام (ره) عنوان کرد: تروریست‌ها با حمایت آمریکا و با تصور واهی تلافی کردن ضربات مهلک جبهه مقاومت به فرماندهی ⁧‫سردار سلیمانی‬⁩ به ⁧‫قلب دموکراسی ایران‬⁩ یورش آوردند و در بدو حمله محو شدند.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (شنبه) در توئیتی در سالروز حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم امام (ره) نوشت: «تروریست‌ها با حمایت آمریکا و با تصور واهی تلافی کردن ضربات مهلک جبهه مقاومت به فرماندهی ⁧‫سردار سلیمانی‬⁩ به ⁧‫قلب دموکراسی ایران‬⁩ یورش آوردند و در بدو حمله محو شدند. دو سال بعد اسطوره های حقیقی مبارزه با ⁧‫تروریسم‬⁩ در حمله بزدلانه مدعیان مبارزه با ⁧‫داعش‬⁩ به شهادت رسیدند. یادشان گرامی»

یادآور می شود،  ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۶ دو حمله تروریستی توسط گروهک تروریستی داعش به حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی صورت گرفت.

در حمله اول به حرم حضرت امام خمینی (ره) دو تروریست پیش از انجام اقدام تروریستی خود از سوی مأموران جان بر کف کشته شدند. در حمله همزمانی که به مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، تعدادی از هموطنان و حاضران در مجلس شهید و جمعی نیز زخمی شدند.

منبع فارس
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.