تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

انهدام باند شیطان پرستی در مازندران

دادگستری مازندران از متلاشی شدن باند شیطان پرستی با نام “امید آزاد اندیش” در بخش مرزن‌آباد شهرستان چالوس و دستگیری اعضای آن خبر داد.

به گزارش ردنا (ادیان‌نیوز)، حجت‌الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری مازندران گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، اخلاقی و جلوگیری از ترویج شیطان پرستی باند و گروه های انحرافی، ۲۸ مرد و ۱۴ زن در بخش مرزن‌آباد چالوس دستگیر و ۱۱ دستگاه خودرو شناسایی و توقیف شد.

وی افزود: افراد این گروه شیطان‌پرستی با نام «امید آزاداندیش» که از سراسر کشور در شهرستان چالوس بخش مرزن‌آباد فعالیت می کردند، به جرم برپایی جشن پارتی و شیطان‌پرستی شناسایی و دستگیر شدند.

حجت الاسلام اکبری ادامه داد: با پیگیری اداره اطلاعات استان و دستور به‌موقع رئیس حوزه قضائی مرزن‌آباد، سردسته اصلی این گروه شناسایی و دستگیر و با قرار بازداشت روانه زندان شد.

برخی جریانات خارجی با اعزام افرادی از گروه‌های شیطان‌پرستی به ایران از مدت‌ها پیش درصدد ترویج فساد در داخل ایران هستند. این باندها جوانان را اغفال می‌کنند و ضمن خالکوبی علائم شیطانی بر اندام افراد فریب‌خورده، آنان را به پیروی از فرقه شیطان پرستی سوق می‌دهند.

منبع ایلنا
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.