تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

ببینید| تشویق به ظلم و ظالم پروری، در عرفان‌های کاذب

تمامی مکاتب نوظهور و عرفان های کاذب، نتواسته‌اند به اندازه شعار «هیهات منا الذله» امام حسین (ع) در تاریخ، شور و حرارت ایجاد کنند.

ردنا (ادیان نیوز) – به جرات می‌توان گفت تمامی مکاتب نوظهور و عرفان های کاذب، نتواسته‌اند به اندازه شعار «هیهات منا الذله» امام حسین (علیه‌السلام) در تاریخ، شور و حرارت ایجاد کنند. شعاری که سرنوشت بعضی ملت‌ها را از اساس تغییر داده و آن‌ها را در جهت گرفتن حق خویش و مبارزه با ظلم متحد کرده است.

خداوند متعال در قرآن می‌فرماید: «… وَ قَدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلْماً[طه/۱۱۱]، … و هر که بار ستم بر دوش بکشد نومید می‌گردد.»

و در آیه‌ای دیگر می‌فرماید: «… أَلا لَعْنَهُ اللَّهِ عَلَى الظَّالِمِینَ [هود/۱۸]، … آگاه باشید که نفرین خدا بر ستمگران است.»

فالون دافا می‌گوید: «وقتی کسی به شما ناسزا گفته یا لگد می‌زند فقط لبخندی بزن و به او بگو ادامه بده تو در این مدت داری به من تقوا می‌دهی و من تکه‌ای از آن‌را به تو بر نخواهم گرداند.» (هنگجی لی، شوآن فالون، ص ۳۹۷)

منبع: کانال عرفان های نوظهور

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه