تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

«اوستا»؛ تازه ترین کتاب نشر هیرمبا

چاپ دوم کتاب «اوستا، کهن ترین نامه مینوی ایران زمین» توسط نشر هیرمبا به بازار نشر ارائه شده است.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، کتاب «اوستا ، کهن ترین نامه مینوی ایران زمین» در ۶۳۳ صفحه و به تعداد ۵۰۰ نسخه در دومین نوبت منتشر شده است.

بهنام مبارکه گردآورند و گزارنده کتاب است و در آن ترجمه‌ کامل از بخش‌های اوستا‌ شامل یسنا، یشت‌ها، ویسپرد، خرده‌اوستا و وندیداد (به شکل گزینشی) همراه با شرح کامل هربخش و توضیح در مورد هر نیایش؛ شرح واژگان و اصطلاحات اوستایی آمده است.

این کتاب اوستا که با بهای ۱۵۰ هزار تومان عرضه شده است برای کسانی که به دنبال ترجمه ای روان و ساده از اوستا هستند، خواندنی و مفید خواهد بود.

بر اساس اعلام نشر هیرمبا، چاپ دوم کتاب اوستا به دنبال فراخوان این انتشارات مبنی بر چاپ کتاب به نام درگذشتگان یا باشندگان در ارجمندی نامشان به دستیاری بازماندگان شادروان پروین رستم معاونت به همراهی سهراب رستم معاونت به نامگانه‌ب روانشادان رستم شهمردان، فیروزه بهرام خسرویانی و پروین رستم معاونت به سامان رسیده است.

دوستداران کتاب برای چاپ آثار خود و تهیه دیگر آثار منتشر شده نشر هیرمبا می‌توانند با شماره‌های ۰۹۱۹۰۰۹۵۲۴۹ یا ۰۹۱۲۶۸۷۶۹۵۲ پیوند برقرار نمایند. همچنین نشر هیرمبا را در اینستاگرام به نشانی hiromba.publication دنبال کنند.

منبع: برساد

شاید دوست داشته باشید

نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.