تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

آمریکا در ماجرای مکانیسم ماشه ناکام خواهد ماند/ هر گونه کرنش و مذاکره با آمریکا اشتباه محض است

نماینده کلیمیان ایران در مجلس گفت:‌ هر گونه کرنش و مذاکره با آمریکا اشتباه محض است و ملت و مسئولین ایران در شرایط حساس کنونی باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، همایون سامه‌یح نجف آبادی، رئیس انجمن کلیمیان تهران و نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی اظهار کرد: هر گونه کرنش و مذاکره با آمریکا در شرایط فعلی اشتباه محض است و باید جلوی آمریکا در شرایط فعلی محکم ایستاد.

وی افزود: آمریکا فکر می‌کند با فشار بر ملت ایران این ملت را می‌تواند به تسلیم وادارد، اما فشار‌های آمریکا همواره موجب اتحاد و انسجام ملت ما شده است.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس تصریح کرد: این تحریم‌ها همیشه برای ما یک فرصت بوده و در سایه این تحریم‌ها ما به تکنولوژی‌هایی دست یافتیم و در ادامه مسیر هم با توجه به نخبگانی که داریم به تکنولوژی‌های بیشتر و به روزتری دست خواهیم یافت.

سامه یح خاطرنشان کرد: این توفیقات که به دنبال فشار‌ها و تحریم‌ها حاصل شده یک موهبت الهی است و هیچ گاه دشمن نمی‌تواند با فشار‌ها و تحریم‌های خود ما را به تسلیم وادارد.

رئیس انجمن کلیمیان تهران افزود:‌ در شرایط فعلی مردم و مسئولین باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند چرا که ایشان همواره در شرایط حساس به خوبی امور را مدیریت کرده و کشور را از شرایط خاص عبور دادند.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: در ماجرای مکانیسم ماشه که اخیرا از سوی آمریکا علیه ایران مطرح شده آمریکا هیچ توفیقی به دست نخواهد آورد و همانند موارد قبل ناکام خواهد ماند.

سامه یح خاطرنشان کرد: البته دیگر کشور‌ها هم باید بدانند که در صورت همراهی با آمریکا دود این همراهی در چشم خود آن‌ها خواهد رفت چرا که آمریکا بعد از ایران به سراغ آن‌ها خواهد رفت و این کشور‌ها را تحت فشار قرار خواهد داد.

منبع: فارس

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.