تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

۳۳۷ مرده در روز بر اثر کرونا / برای مسئولان چیزهایی وجود دارد که از جان شهروندانش مهم‌تر است

مهراب صادق‌نیا در کانال تلگرامی خود نوشت؛ افزایش شمار کرونایی های کشور نشان می دهد برای مسئولان چیزهایی وجود دارد که از جان شهروندانش مهم‌تر است. چیزهایی که بهانه می‌شوند برای جمع‌کردن مردم.

ردنا (ادیان نیوز)- شمار مرگ ناشی از کرونا رسید به ۳۳۷ مرده در روز! بله سیصد و سی و هفت مرده در ۲۴ ساعت. یعنی بیش از چهارده نفر در ساعت. این عددها یعنی این که به ایرانی‌ها زندگی اجتماعی آموزش داده نشده است. یعنی برای مسئولان این کشور چیزهایی وجود دارد که از جان شهروندانش مهم‌تر است. چیزهایی که بهانه می‌شوند برای جمع‌کردن مردم.

این آمار را این‌جوری بخوانید که هیچ کشوری به اندازه‌ی ایران گردهم‌آیی ندارد. تقویم ایرانی‌ها پر است از مناسبت‌هایی که آن‌ها را دور هم جمع می‌کند و دولت هم فقط بلد است پروتکل درست کند.

به جای توصیه‌ی مردم به شستن دست و صورت و استفاده‌ی از ماسک، جلوی هرنوع اجتماع را بگیرید. با رعایت پروتکل و یا بی‌رعایت پروتکل، گردهم‌آیی را ممنوع کنید.

تلگرام نوشتی از مهراب صادق نیا

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه