تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

مراسم چهلمین روز ارتحال طوبی کرمانی به صورت مجازی برگزار می‌شود

مراسم چهلمین روز ارتحال طوبی کرمانی، استاد فلسفه دانشگاه تهران به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، مراسم چهلمین روز درگذشت طوبی کرمانی روز جمعه، دوم آبان‌ماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ به صورت الکترونیکی در گروه‌های یادبود ایشان برگزار می‌شود.

این مراسم از سوی مرکز مطالعات عالی انقلاب اسلامی دانشگاه تهران و با حضور آنلاین همکاران و دوستان و علاقه‌مندان به ایشان برگزار خواهد شد.

آدرس گروه واتسپ مراسم یادبود چهلمین روز درگذشت استاد و فیلسوف فقید دکتر طوبی کرمانی به نشانی https://chat.whatsapp.com/LV۳uskCWp۶qJruKXXXgCUM در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

براساس این گزارش، مرحوم طوبی کرمانی یکی از اساتید دانشگاه تهران بود که در تاریخ شنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۹ از دنیا رفت. مرحوم کرمانی دارای مدرک فوق دکتری فلسفه اسلامی و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بود.

تألیف بیش از ۶۰ مقاله، تألیف و تصنیف ۱۲ کتاب علمی و اجتماعی و شرکت در بیش از ۸۰ کنگره ملی و بین‌المللی در داخل و خارج کشور از جمله آثار علمی و فرهنگی وی است.

مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، عضو کمیسیون بانوان و جوانان مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو شورای خیرین سلامت کشور، عضو شورای مرکزی شورای فرهنگی اجتماعی زنان، اولین زن رایزن علمی و فرهنگی در یونان، مدیر مسئول کتاب علمی پژوهشی «زنان»، مولف و مترجم برتر بین‌الملل دانشگاه تهران، مدیرکل سابق امور اجتماعی و ایرانیان خارج از کشور، عضو شورای سیاستگذاری زنان اهل بیت(ع) از جمله مسئولیت‌های مرحوم طوبی کرمانی بوده است.

منبع: ایکنا

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه