تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

سبزپوشان ناجا، مردان ماموریت سخت/ نیروی انتظامی یکی از بازوان توانای انقلاب است

علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان:

تعدادی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان گفتند: سبزپوشان ناجا مرد روز کارزار برای حضور در ماموریت های سخت و برخورد با اغتشاشگران بوده و در این مسیر تا پای جان دلداده فرمان رهبر انقلاب هستند.

به گزارش ردنا (ادیان‌ نیوز)، این روزها و هفته ها یادمان باشد مرزهایمان اگر امن است فرزندانی از این دیار با تحمل رنج دوری خانواده پاسبان روز و شب این خاک هستند که ما نمی بینیم آن ها را وقتی کـه دلیرانه تا پای جان در برابر مزدور راهزن و ده ها مورد خطر آفرین دیگر مقاوت می کنند. وقتی که اسلحه بر روی دوششان را جابه جا می کنند تا اندکی از سنگینی اش کاسته و یا خواب از چشمانشان برود چرا که آنها باید بیدار بمانند تا ما آسوده بخوابیم.  تعدادی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن قدردانی از زحمات بی وقفه نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه، گفتند: سبزپوشان ناجا مرد روز کارزار برای حضور در ماموریت های سخت و برخورد با اغتشاشگران بوده و در این مسیر تا پای جان دلداده فرمان رهبر انقلاب هستند.

نیروی انتظامی یکی از بازوان توانای انقلاب است

مولوی عنایت اله رسولی زاده، امام جمعه اهل سنت مینان شهرستان سرباز در گفت وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه نیروی انتظامی ویترین نظام است، بیان کرد: یکی از استوانه های امنیت کشور این نیروهای خدوم هستند و برقراری نظم و امنیت، برخورد با مخلان آسایش، مبارزه با بی نظمی در جامعه و دیگر عوامل مشابه در حیطه کاری آنان است.

وی گفت: نیروی انتظامی نماد نهادی خدمتگزار در ذهن مردم است و امروز نظم، امنیت و نشاط اجتماعی مرهون تلاش و مجاهدت آنان است.

امام جمعه اهل سنت مینان ادامه داد: نیروی انتظامی با بصیرت، ایثار و جوانمردی و صلابتی که دارد از حریم نظم و امنیت عمومی و سایر ارزش های اخلاقی و فرهنگی جامعه به صورت شبانه روزی صیانت و پاسداری می کند.

وی خاطر نشان کرد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از چنان صلابت، اقتدار و قدرتی برخوردار هستند که تمامی نقشه های شوم استکبار جهانی را نقش برآب کرده و به هیچ احدی اجازه تعدی به خاک کشور را نمی دهند.

رسولی زاده افزود: نیروی انتظامی مرد روز کارزار برای حضور در ماموریت های سخت و برخورد با اغتشاشگران است در این مسیر تا پای جان دلداده فرمان رهبر انقلاب هستند و در مقابل قانون شکنان و متعرضان به حقوق مردم براساس قانون برخورد می کنند.

نظم و امنیت حاکم در جامعه ثمره تلاش ناجا

مولوی عبدالخالق حسین زهی، امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ضمن تبریک هفته ناجا به سبزپوشان انقلاب، بیان کرد: مردم ایران از زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در جامعه که این وظیفه خود را به خوبی عملی کردند قدر دانی می کنند.

وی افزود: تلاش های نیروهای انتظامی در برقراری نظم و امنیت منطقه کماکان ادامه دارد چرا که خدمات ارزشمند و مجاهدت های سبزپوشان ناجا در دفاع از امنیت و برقراری نظم موجب شده تا جامعه ای آرام و توام با آرامش داشته باشیم.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان خاطر نشان کرد: می طلبد شهروندان با نیروی انتظامی به عنوان برادری خیرخواه همراه و همدل باشند تا راحت تر در برقراری امنیت و نظم و انضباط جامعه اقدامات خوبی را داشته باشند.

وی تصریح کرد: از نظر امنیت منطقه تلاش های خوبی انجام شده چرا که نیروی انتظامی از جان و دل برای امنیت تلاش می کند و این موضوع برکسی پوشیده نیست، آنچه امروز در جامعه حاکم بوده ثمره تلاش سبزپوشان انتظامی است.

حسین زهی گفت: از آنجایی که سبزپوشان نیروی انتظامی تلاش های مجدانه ای را در برقراری نظم و امنیت جامعه دارد و برای مقابله مخلان نظم و امنیت از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند انتظار داریم همچنان مثل سنوات گذشته آرامش مردم را تامین کنند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان افزود: نیروی انتظامی همواره در کنار مردم بوده اند و از دستاوردهای انقلاب اسلامی همانند دیگر نیروی نظامی پاسداری کرده اند.

منبع: عصرهامون

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه