تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

انتخاب یک ایرانی تبار زرتشتی بعنوان سرپرست فدراسیون جهانی وزنه برداری

فدراسیون جهانی وزنه‌برداری با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد مایک ایرانی، مایک ایرانی از ایرانی تبارهای زرتشتی مهاجر به هندوستان به عنوان سرپرست موقت این فدراسیون انتخاب شده است.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، مایک ایرانی، از ایرانی تبارهای زرتشتی رییس کمیته پزشکی فدراسیون جهانی وزنه‌برداری و رییس سابق کمیته ضد دوپینگ این فدراسیون بود که تجربه زیادی در زمینه مبارزه با دوپینگ و حفاظت از رفاه ورزشکاران دارد.

وی پس از پذیرش این سمت گفت: من از هیات اجرایی سپاس‌گزارم که ریاست موقت فدراسیون جهانی را به من سپرد؛ من قصد ندارم در آینده به عنوان کاندیدای ریاست فدراسیون جهانی حضور شرکت کنم و به همین دلیل می‌توانم یه طور کامل روی اصلاحاتی که منجر به برگزاری یک کنگره روشن و شفاف می‌شود، تمرکز کنم.

مایک ایرانی افزود: من مطمئنم که می‌توانیم به یک برنامه اصلاحی برسیم؛ همچنین به عنوان یک نشانه دلگرم‌کننده، من خوشحالم که یادآور شوم هیات اجرایی فدراسیون جهانی تصمیم گرفته که توافق ما را با آژانس بین‌المللی آزمایش برای دوره بعدی المپیک تا سال ۲۰۲۴ تمدید کند که این به ما امکان ادامه همکاری موفقیت‌آمیز را می‌دهد. آژانس بین‌المللی آزمایش فعالیت ضد دوپینگ فدراسیون جهانی را مدیریت کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، دکتر مایک ایرانی از ایرانی‌تبارهای زرتشتی مهاجر هندوستان است که تابعیت بریتانیایی هم دارد و از اعضای قدیمی فدراسیون جهانی وزنه‌برداری است و رابطه نزدیکی با تاماش آیان دارد. او چهارمین مدیر فدراسیون جهانی وزنه برداری (IWF) در کمتر از ۹ ماه است.

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه