تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

اختصاص بودجه در بانک غذای مسلمانان اسکاربورو به سالمندان

بانک غذای مسلمانان در اسکاربورو، کمک هزینه‌ای را در نظر گرفته تا از طریق آن به سالمندان و قشر آسیب پذیر جامعه در شرایط شیوع ویروس کرونا کمک‌رسانی شود.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، به نقل از  toronto، بانک غذای مسلمانان در اسکاربوروی کانادا، کمک هزینه‌ای برای غذارسانی به «سالمندان» در شرایط شیوع ویروس کرونا اختصاص داده است.

مرکز رفاه مسلمانان اعلام کرد: بودجه جدیدی را برای ارائه وعده‌های غذایی تازبه به برخی از آسیب‌پذیرترین افراد در منطقه تورنتوی بزرگ اخصاص داده است.

محمد اقبال‌علی، مدیر و نایب رئیس خیریه نیز گفت:  حمایت های مالی مانند این کمک می کند تا ما در ادامه خدمت به نیازمندان به جلو حرکت دهد.

موسسه خیریه مستقر در اسکاربورو ۴۵ هزار دلار از برنامه زیرساختی توزیع مجدد مواد غذایی اضافی ۵ میلیون دلاری انتاریو دریافت کرده، پولی که برای خرید فریزر ، فضای ذخیره‌سازی یا کامیون‌های یخچال دار برای نگهداری و جمع آوری غذای اضافی و هدایت آن به نیازمندان مورد مصرف قرار گرفته است.

به گفته علی این کمک هزینه همچنین شامل کمک به سالمندان و سایر افرادی است که به بانک غذای حلال وابسته هستند، می باشد.

شاهد خان مدیر اجرایی مرکز در این باره گفت: در این شرایط سخت شیوع ویروس کرونا ما نه تنها درهای مرکز اسلامی را باز نگه داشته‌ایم، بلکه تلاش‌هایمان را برای کمک به جامعه دو برابر ساخته‌ایم.

به گزارش حوزه نیوز، بانک غذای مسلمانان در اسکاربورو و میسی‌ساگای کانادا در سال ۲۰۱۹، ۲۶ هزار و ۵۰۰ بازدید برای دریافت کمک را به ثبت رسانده است. به گفته بنیانگذاران، افراد نیازمند می‌توانند با مرکز تماس گرفته و برای دریافت کمک های ثبت نام نمایند.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.