تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

همایش «مسجد ما، آینده ما» در انگلیس برگزار می‌شود

به صورت مجازی؛

سومین همایش سالانه مسلمانان انگلیس با موضوع نقش و کارکرد مساجد، با عنوان «مسجد ما، آینده ما» با حضور جمعی از صاحب‌نظران مسلمان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، به نقل از ابوت اسلام، شورای مسلمانان انگلیس (MCB)، سومین دوره همایش سالانه «مسجد ما، آینده ما» را برگزار می‌کند. این همایش به چیزی بیش از یک گردهمایی ساده برای رهبران مساجد انگلیس برای به اشتراک گذاشتن ابتکارات و تجلیل از کارهای خوب تبدیل شده است.

این رویداد که از سال‌ ۲۰۱۸ آغاز شده، با عناوین «بیش از یک فضای عبادت»، «مردم نه ساختمان‌ها» و «جوانان ما، آینده ما» در دوسال گذشته میزبان بیش از هزار و دویست نفر از مسئولان مساجد، فعالان اسلامی و داوطلبان از سراسر این کشور بوده است.

این رویداد میزبان مجموعه‌ای از سخنرانان و فعالان اسلامی از جمله «عبیدخان»، «صوفیه علم»، «اسحاق جاست» و «ایوب سیدات» است. سخنرانان، درباره موضوعاتی از جمله «ارائه خدمات مساجد به صورت دیجیتالی»، «رهبری در زمان مشکلات» و «بهداشت روان و کووید ۱۹» بحث خواهند کرد.

همایش «مسجد ما، آینده ما» امسال با عنوان «پساکرونا» (Beyond COVID) قرار است از ۲۷ تا ۲۹ نوامبر (۷ تا ۹ آذر) برگزار شود و شامل ۱۰ جلسه مجازی رایگان خواهد بود. هدف اصلی از این همایش، ارتقای همکاری، همدلی و وحدت در امور مسلمانان این کشور عنوان شده است.

منبع: ایکنا

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.