خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

 بررسی بیشتر معامله پروژه زمینی ارتش با سایت دیار ۲۲

شهرک چیتگر که در منطقه ۲۲ شهر تهران قرار گرفته است دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی است. این شهرک روبروی دریاچه چیتگر قرار گرفته است. در  شمال این شهرک اتوبان شهید همت قرار گرفته است و همچنین در سمت چپ آن بولوار پژوهش وجود دارد و در سمت راست این شهرک بلوار ایران خودرو قرار دارد.  شهرک چیتگر یکی از بهترین شهرک های درحال ساخت در کشور عزیزمان ایران به حساب می آید.

به گزارش سرویس بازار ردنا (ادیان نیوز)؛ یکی از بهترین این پروژه ها، معامله پروژه زمینی ارتش با سایت دیار ۲۲ است. همان طور که گفتیم سایت دیار ۲۲ گزینه های بسیار خوبی را به خریداران عزیز معرفی می کند که یکی از آنها پروژه چیتگر است. این پروژه در قسمت غرب شهر تهران واقع شده است. ساخت این پروژه زیر نظر نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

شهرک چیتگر که در منطقه ۲۲ شهر تهران قرار گرفته است دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی است. این شهرک روبروی دریاچه چیتگر قرار گرفته است. در  شمال این شهرک اتوبان شهید همت قرار گرفته است و همچنین در سمت چپ آن بولوار پژوهش وجود دارد و در سمت راست این شهرک بلوار ایران خودرو قرار دارد.  شهرک چیتگر یکی از بهترین شهرک های درحال ساخت در کشور عزیزمان ایران به حساب می آید.

در این شهرک ۲۰ هزار واحد مسکونی قرار دارد و پروژه های مختلفی هم اکنون در این شهرک در حال ساخت است. تمامی واحد هایی که در این شهرک ساخته میشوند همگی به بهترین نحو ممکن ساخته خواهند شد و تمامی.مراحل ساخت آن ها با دقت کامل صورت خواهد گرفت و این مسئله یکی از دلایل معامله پروژه زمینی ارتش با سایت دیار ۲۲ به شمار می آید.

معامله پروژه زمینی ارتش با سایت دیار ۲۲ برای پیش فروش

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که قصد پیش خرید واحدی مسکونی را دارید واحد های در حال ساخت در شهرک چیتگر می توانند یکی از بهترین گزینه ها  برای شما به حساب بیایند. در واقع این شهرک به پهنه های مختلفی تقسیم شده است. هم اکنون در این شهرک ۳ پهنه وجود دارد

  • پهنه Α
  • پهنه B
  • پهنه c

شما می توانید در  هر کدام از این پهنه های گفته شده واحدی را برای خودتان پیش خرید کنید.

به پهنه A این شهرک بوستان هم گفته می شود و همچنین به پهنه B ان سروستان هم می گویند و نام دیگر پهنه c نارنجستان است. اگر سوالی در مورد پروژه چیتگر و همین طور معامله پروژه نیروی زمینی ارتش با دیار ۲۲ داشتید می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۷۳۲۶۵۰ تماس بگیرید.

شاید جالب باشد که بدانید در ابتدا نام این شهرک، شهرک امام رضا بود اما با گذشت زمان و همچنین محل قرارگیری این شهرک نام آن تغییر یافته است و اکنون این شهرک را بیشتر با نام چیتگر می شناسند. ساخت کل پروژه های این شهرک توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی صورت می گیرد.

دیار 22
دیار ۲۲

آشنایی بیشتر با دیار ۲۲

دیار ۲۲ در واقع یک سایت است که برای خرید و فروش املاک به ما کمک زیادی می کند. این سایت سابقه درخشانی در این زمینه دارد. بخش عمده فعالیت برای پیش فروش کردن ساختمان های در حال ساخت است. این سایت بهترین و با کیفیت ترین پروژه های در حال ساخت را به شما عزیزان معرفی می کند. سایت دیار ۲۲ دارای گزینه های مناسبی برای خرید یا پیش خرید کردن است و شما می توانید با هر سلیقه و همین طور هر نیازی که دارید یکی از این گزینه ها را برای خود انتخاب کنید.

همان طور که گفتیم پیش خرید یکی از مهمترین فعالیت های این سایت به حساب می آید.  پیش خرید کردن معامله ی کمی پیچیده ای است و ممکن است افراد زیادی تمایل به بستن همچین معامله ای نداشته باشند و از انجام آن ترس داشته باشند. اما حقیقت این است که این سایت مانند سایت معتبر هاوس شاپ بوده و هر پروژه ای را به شما معرفی نمی کند و تمامی گزینه هایی که در این سایت وجود دارند تایید شده هستند و شما میتوانید با خیالی آسوده به خرید و یا پیش خرید کردن این گزینه ها بپردازید.

این سایت l هم به فروشندگان و هم به خریداران کمک زیادی می کند. به این صورت که فروشندگان محترم می توانند املاک خود را به این سایت معرفی کنند و پس از تایید آن ها توسط مسئولان مربوطه آگهی فروش و یا پیش فروش املاک مورد نظر در سایت قرار می گیرد. حال خریداران گرامی می توانند به سایت دیار ۲۲ مراجعه کنند و هر گزینه ای که متناسب با شرایط آنها بود را خرید یا پیش خرید کنند. حال که  با سایت دیار ۲۲ آشنا هستید حتما تمایل دارید  که به این سایت سری بزنید. نشانی این سایت در زیر برای شما عزیزان آمده است.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.