تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

مخالفت با حضور مفتی اماراتی در کنفرانس اسلامی کانادا

مشارکت عبدالله بن بیه، رئیس شورای فتاوای شرعی امارات به دلیل حمایتش از عادی سازی با رژیم صهیونیستی لغو شد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، یک کنفرانس اسلامی در کانادا، مشارکت یکی از مفتیان امارات را که طرفدار عادی سازی است، لغو کرد.

منابع نزدیک به این کنفرانس اعلام کردند: علت لغو مشارکت «عبد الله بن بیه» به حمایت او از عادی سازی با اشغالگران صهیونیست باز می‌گردد.

این کنفرانس اسلامی در کانادا تصمیم گرفت مشارکت عبدالله بن بیه، رئیس شورای فتاوای شرعی امارات را در فعالیت‌های خود لغو کند که قرار است روز‌های ۲۵ و ۲۶ دسامبر جاری انجام شود.

کنفرانس احیای میثاق روح اسلامی (RIS) در توئیتی اعلام کرد: برنامه به روز رسانی شد. شیخ عبدالله بن بیه امسال در کنفرانس شرکت نخواهد کرد.

بن بیه از عادی سازی روابط امارات با اشغالگران اعلام حمایت کرد. وی همچنین موافقت کامل خود را با بیانیه هیئت علمای ارشد عربستان درباره گروه اخوان المسلمین اعلام کرد، بیانیه‌ای که این گروه را گروهی تروریستی نامیده است.

پایگاه الأمه به نقل از منابع نزدیک به کنفرانس اسلامی کانادا از جمله «اسامه الاعظمی» و «محمد تکریتی»، علت لغو مشارکت بن بیه را اعتراض مسلمانان آمریکای شمالی با مواضع خصمانه او در قبال مسلمانان عرب و حمایتش از عادی سازی با اشغالگران اعلام کرد.

منبع: ابنا

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.