تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

نشست علمی «خلافت و ترکیه جدید» در قم برگزار می‌شود

نشست علمی خلافت و ترکیه جدید با همکاری دانشگاه ادیان و مذاهب و همچنین موسسه مرام روز چهارشنبه ۲۶ آذرماه امسال در قم برگزار می‌شود.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، نشست علمی خلافت و ترکیه جدید در محورهای شکل گیری نظریه خلافت؛ تطبیق شریعت، قدرت و شکوه و همچنین میراث عثمانی و ترکیه جدید با ارائه حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مسجد جامعی، سفیر سابق ایران در واتیکان و مراکش و عضو هیات علمی دانشگاه ادیان و مذاهب، ترتیب خواهد یافت.

این نشست علمی روز چهارشنبه ۲۶ آذرماه جاری از ساعت ۱۰ صبح در سالن امام موسی صدر دانشگاه ادیان و مذاهب واقع در منطقه پردیسان قم برگزار می شود.

نشست علمی خلافت و ترکیه جدید به صورت حضوری با ظرفیت محدود و همچنین مجازی قابل پیگیری است؛‌ ثبت نام برای حضور در نشست از طریق شماره ۳۲۸۰۲۶۱۰ داخلی ۳۳۱ امکان پذیر است.

همچنین علاقه‌مندان به پیگیری این نشست علمی از طریق فضای مجازی می‌توانند به لینک پخش مجازی نشست به نشانی https://join.skype.com/keMg۱wbda۹Vl مراجعه کنند

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.