تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دیدار رئیس پلیس امنیت اصفهان با هئیت خلیفه گری ارامنه

سرهنگ محمد حسن اسماعیلی، سرهنگ طاهرپور و هئیت همراه با پیشوای مذهبی اصفهان و جنوب ایران و اعضای شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران دیدار کردند.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان، سرهنگ طاهرپور رئیس اداره گذرنامه اصفهان و هئیت همراه با واروژ میناسیان و واهیک توروسیان رئیس و عضو شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران و آریس داوودی رئیس دفتر شورا دیدار کردند.

به گزارش تارنمای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران،  آقای میناسیان ضمن تشکر بابت برقراری و حفظ امنیت منطقه جلفا، خاطر نشان کرد که امسال به پاس زحمات کادر درمان و جلوگیری از ازدحام جمعیت و در نتیجه شیوع بیشتر همه گیری بیماری کرونا هیچ گونه تزیینات و برنامه ای به مناسبت سال نو میلادی صورت نخواهد گرفت.

سرهنگ اسماعیلی نیز با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده توسط پیشوای مذهبی و شورای خلیفه گری ارامنه در راستای همکاری با مسئولین جهت کاهش خطر ابتلای هم میهنان به بیماری کووید-۱۹ از مجموعه همکاری های این خلیفه گری با مسئولین انتظامی شهر ابراز خرسندی نمودند. در ادامه فرصت های همکاری های دو جانبه مورد بررسی قرار گرفت.

سپس میهمانان به دیدار اسقف سیپان کاشجیان پیشوای مذهبی اصفهان و جنوب ایران رفتند. اسقف کاشجیان به نوبه خود از همکاری های همه جانبه با ایشان ابراز خشنودی و تشکر کرد.

منبع آلیک
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.