تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

اعلام انزجار نمایندگان اقلیت مجلس از اقدام آمریکا علیه سپاه

به گزارش ادیان‌نیوز، نماینده‌های پیروان ادیان یهودی، مسیحی (ارامنه)، آشوری و کلدانی و زرتشتی، در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای عنوان کردند که اقدام خصمانه رئیس‌جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران چیزی جز دشمنی با ملت ایران نیست که متن این بیانیه با این شرح است:

تصمیمات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا، یعنی یکی از جیره‌خوارترین عوامل استکبار صهیونیسم جهانی علیه معنوی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی انقلابی جهان سبب خشم موحدین جهان گردیده است.

اعلام رسمی خصومت استکبار نسبت به این نهاد مردمی، در شرایطی که تمام امکانات آن در اختیار آسیب‌دیدگان سیل قرار گرفته، نشانه‌ای جز دشمنی رژیم آمریکا با تمام ملت ایران نیست.

ما ایرانیان موحد به پیروی از پدر معنوی موحدان جهان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، از تمامی موحدان جهان دعوت می‌کنیم که در راستای صیانت از اعتقادات توحیدی خود و حمایت از ارزش‌های الهی در دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مراتب انزجار خود را از تصمیمات استکبار و صهیونیسم را هرچه رساتر اعلام کرده و به حمایت از سپاه عزیز اقدام کنند.

یوناتن بت کلیا، نماینده آشوریان و کلدانیان

اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان

ژرژیک آبرامیان، نماینده مسیحیان ارامنی جنوب کشور

سیامک مره‌صدق، نماینده کلیمیان

کارن خانلری، نماینده مسیحیان ارامنی شمال کشور.

انتهای پیام

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه