تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دانشگاه ادیان نیروی مسلط به زبان عربی جذب می‌کند

معاون آموزشی دانشگاه:

 دکتر رحمان بوالحسنی از جذب همکار آموزشی و پژوهشی مسلط به تدریس به زبان عربی در راستای گسترش فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه ادیان و مذاهب خبر داد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، دکتر رحمان بوالحسنی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب از جذب همکار آموزشی و پژوهشی در دانشگاه ادیان و مذاهب خبر داد.

وی گفت: آن دسته از طلابی که توانایی مکالمه و تدریس به زبان عربی را داشته و دارای مدرک دکتری یا سطح چهار می‌باشند، باید برای بررسی سوابق علمی و عمومی، ضمن ثبت‌نام در سامانه پذیرش دانشگاه ادیان و مذاهب اقدام به بارگزاری فایل رزومه خود از طریق سامانه پذیرش نمایند.

بوالحسنی گفت: معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب پس از بررسی سوابق ارسال شده برای تدریس و فعالیت‌های علمی ـ پژوهشی از طلاب دارای شرایط دعوت به عمل خواهد آورد.

وی درباره مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در سامانه پذیرش گفت: عکس بارگزاری عکس پرسنلی، شناسنامه یا کارت ملی، سوابق آموزشی و پژوهشی، سوابق تبلیغی، فعالیت‌های علمی و اجرایی و آشنایی با زبان‌های خارجی ازجمله شرایط و مدارک لازم برای ارسال درخواست می‌باشد.

منبع دانشگاه ادیان
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.