خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

«مناره ها در کوهستان»؛ پر فروش ترین کتاب آمازون

«مناره ها در کوهستان» ریشه های جمعیت مسلمان بومی اروپا را که کمتر شناخته شده اند، شناسایی می کند و در بیان داستان آنها معنای مسلمان بودن در قرن ۲۱ را نشان می دهد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، «مناره ها در کوهستان» ریشه های جمعیت مسلمان بومی اروپا را که کمتر شناخته شده اند، شناسایی می کند  و در بیان داستان آنها معنای مسلمان بودن در قرن ۲۱ را نشان می دهد.

«طریق حسین»، نویسنده مشهور، شهرت خود را برای پوشش گنجینه های پنهان گردشگری عربستان و ردیابی میراث اسلامی باستان انگلیس به دست آورد اما آخرین کتاب او داستان بسیار متفاوتی را روایت می کند.

برخلاف سفرهای قبلی اروپایی حسین، مانند سفرهای او به جنوب اسپانیا که در مورد تمدن طولانی مدت اسلامی می نوشت این سفر او بسیار متفاوت و در مورد کشف فرهنگ مسلمانان بود که امروز بسیار زنده است.

در این کتاب که داستان مسلمانان فراموش شده اروپاست آمده است که اسلام از همان قرن اول در اروپا بوده است.

«مناره ها در کوهستان» در تاریخ ۲۱ ژوئن منتشر می شود، اما فقط در مرحله پیش فروش در حال حاضر به کتاب پرفروش سفر در آمازون تبدیل شده است.

منبع شبستان
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.