خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

ببینید| سرو غذای رایگان در ۱۰۰ سالگی قدیمی‌ترین رستوران اسلامی سنگاپور

قدیمی‌ترین رستوران حلال سنگاپور در سال ۱۹۲۱ از سوی پدربزرگ خلیل، اِم عبدالرحمن و سرآشپز سابق خانواده ثروتمند و با نفوذِ «آلساگف» راه‌اندازی شد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، به نقل از Asia One، این رستوران که رستوران اسلامی نام دارد قرار است برای جشن ۱۰۰ سالگی خود غذای رایگان بین کادر درمان و مردم عادی پخش کند.

به گفته خلیل آ. وهاب (Kalil A Wahab) مدیر این رستوران، این رستوران ۲۰۲۱ پُرس بریانی (نوعی غذای هندی) در سالگرد تأسیس خود در ماه آوریل (حدود دو ماه دیگر) پخش خواهد کرد. از روز ۳۱ مارس، این رستوران توزیع غذای رایگان را در بین کادر پزشکی به مدت پنج روز انجام می‌دهد.

خلیل که ۶۰ سال دارد، توضیح داد که او در حال کار بر روی یک روش توزیع است که از مقررات فاصله‌گذاری اجتماعی(در شرایط شیوع کرونا) پیروی می‌کند و با نزدیک شدن به مراسم سالگرد صد سالگی رستوران جزئیات بیشتری را اعلام خواهد کرد.

این رستوران اسلامی در سال ۱۹۲۱ از سوی پدربزرگ خلیل، اِم عبدالرحمن و سرآشپز سابق خانواده ثروتمند و با نفوذِ «آلساگف» راه‌اندازی شد. فیلمی از این رستوران در ادامه می‌آید:

 

منبع iqna
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.