تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

اوباما در حال ساخت پادکست‌های اختصاصی ویژه شب‌های رمضان است

اراک اوباما و همسرش میشل اوباما در حال ساخت پادکست هایی هستند که زندگی مسلمانان مشهور آمریکا را روایت می‌کند.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، باراک اوباما، رئیس‌جمهور اسبق آمریکا و همسرش میشل اوباما در حال ساخت پادکستی هستند که زندگی مسلمانان مشهور آمریکا را روایت می‌کند. قرار است این پادکست در شب‌های ماه رمضان امسال پخش شود.

به نقل از گراتسیامی، قرار است این پادکست با عنوان (Higher Ground: Tell Them, I Am) از فعالان، هنرمندان، ورزشکاران و بازیگران مسلمان مستقر در ایالات متحده دعوت کند تا داستان‌های زندگی خود را به اشتراک بگذارند.

این پادکست به تازگی توسط شرکت “The Obamas “Higher Ground Audio با مشارکت Spotify برای تولید فصل دو خریداری شده و روزهای آخر هفته (شنبه و یکشنبه) در ماه رمضان پخش خواهد شد و از ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین ۱۴۰۰) آغاز می‌شود.

میشا یوسف، نویسنده، مجری و تهیه‌کننده پاکستانی‌تبار، میزبان این پادکست است. وی می‌گوید: هدف نهایی این است که مردم واقعیت‌ها را احساس کنند؛ آنها عاشق افرادی می‌شوند که به داستان زندگی آنها گوش می‌دهند بدون اینکه هرگز به این فکر کنند که  آنها چه کسی و چه شکلی هستند.

منبع ایکنا
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.