تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

برگزاری دوره های آموزشی شیعه‌شناسی

در راستای مبارزه با هجمه‌های دشمنان علیه تشیع دوره های آموزشی شیعه شناسی برگزار می شود.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، در راستای شناخت علمی و صحیح تشیع و مبارزه با هجمه های دشمنان علیه تشیع، مجمع جهانی شیعه شناسی، دوره‌های آموزشی شیعه شناسی را برگزار می کند.

دوره های آموزشی شناسی شامل شناسی مقدماتی تربیت مبلغ بین الملل سواد فضای مجازی احکام کاربردی و فتوشاپ است.

همکاری در پروژه‌های مجمع جهانی شیعه شناسی، حمایت علمی در تدوین پایان نامه و متون علمی، پشتیبانی اخذ بورسیه در دانشگاه های خارج از کشور، اعطای گواهی از مجمع جهانی شیعه شناسی، کمک به موفقیت در قبولی مصاحبه مقطع ارشد و دکترا در رشته های مرتبط و تشکیل پرونده تخصصی تبلیغ در مراکز و ارگانهای اعزام مبلغ به داخل و خارج از کشور از جمله مزایای شرکت در این دوره هاست.

علاقه مندان به شرکت در این دوره که با اعطای گواهی معتبر همراه خواهد بود می تواند از طریق لینک http://learn.shiastudies.com اقدام به ثبت نام کنند.

همچنین متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۰۰۲۴۰۰۵۹ تماس حاصل کرده و یا با شناسه @shiastudy110 در پیام رسان های ایتا و سروش ارتباط برقرار کرده و یا به نشانی قم خیابان ۴۵ متری عمار یاسر بین کوچه ۶ و ۴ پلاک ۹۰ مجمع جهانی شیعه شناسی مراجعه کنند.

منبع رسا
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.