خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دعوت نماینده کلیمیان در مجلس برای مشارکت مردم در انتخابات

نماینده کلیمیان در مجلس از مردم برای مشارکت در انتخابات ریاست‌جمهوری دعوت کرد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، همایون سامه یح، نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از مردم برای مشارکت در انتخابات ریاست‌جمهوری دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

ایرانیان عزیز، هم وطنان گرامی و هم کیشان عزیزم؛

همه شما به خوبی می دانید که امروز در برهه بسیار حساسی قرار داریم. ما ایرانیان کلیمی، با حضور حماسی خود در انقلاب، دفاع مقدس و دوران سازندگی در کنار تمام هموطنان مسلمان و دیگر پیروان ادیان توحیدی، برای بالندگی ایران زمین تلاش بسیاری نموده ایم. اما اکنون، ایران عزیزمان نیازمند حمایت همه ما ایرانیان است. کشور عزیزمان، با فرهنگ و تمدن دیرینه خود، برای عبور از این پیچ تاریخی، نیازمند انسجام آحاد مردم و همبستگی ملی است. این مهم، با مشارکت همه ایرانیان از هر قوم، دین و مذهبی در اداره کشور و نقش آفرینی در انتخابات، میسر است.

بدین جهت، اینجانب به عنوان نماینده جامعه شریف کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی، همه ایرانیان سرافرازی که دل در گرو سربلندی، استقلال و حفظ تمامیت ارضی ایران دارند را به حضور در انتخابات دعوت می کنم. همچنین همکیشان عزیزم را به مشارکت هرچه بیشتر در انتخابات، توصیه می نمایم.

امیدوارم بار دیگر، همه با هم منسجم و هم گرا، با مشارکت بالا در انتخابات، موجب تقویت امنیت و منافع ملی ایران عزیز، گردیم.

همایون سامه یح
نماینده کلیمیان در مجلس

منبع موج
ردنا (ادیان‌نیوز) در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

- Advertisement -

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.