آغاز به کار شبکه های جدید ماهواره ای جریان شیرازی ها

به گزارش ادیان نیوز، روباه پیر انگلیس که از هر حربه ای برای جریان سازی و جو سازی بر علیه اسلام و مسلمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می کند با حمایت و پشتیبانی کلان مالی ازجریان افراطی شیرازی ها بشدت سعی می کنند تشیع را افراطی و تفرقه افکن در جهان نشان دهند شبکه های ماهواره ای را بهترین ابزار برای خودش می بیند .
 
امپراتوری ماهواره جریان لندنی شیرازی که با حمایت ها و پشتیبانی کلان رسمی و غیر رسمی انگلیس در دنیا به اصطلاح مروج فرهنگ تشیع هستند اما در اصل بزرگترین خیانت را اول به اسلام و بعد به تشیع می کنند قصد دارند تا با راه اندازی شبکه های جدید با نام های ارزشی برای شیعه طرفدار و مرید برای خودشان جمع کنند و افراطی گری را به اسم تشیع در جهان اسلام گسترش دهند.
 
افراط و تفریط مسئله ای است که اسلام همیشه از آن در طول تاریخ ضربه خورده است و امروز چریان شیرازی ها در جهان اسلام سعی می کنند با تبلیغات گسترده این سمئله را دامن گیر مسلمین کنند که در این راه از حمایت ها و پشتیبانی کلان غربی ها بخصوص انگلیس برخوردار شده اند ، از دادن دفاتر به آنها در لندن گرفته تا حمایت مالی کلان و در اختیار گذاشتن شبکه های ماهواره ای و تامین هزینه آنها برا ی پیش برد اهداف شان.
 
سایت رسمی دفتر صادق شیرازی در روزهای قبل خبر راه اندازی و افتتاح شبکه جهانی بیت العباس را بصورت ویژه منتشر کرده بود که این شبکه هم به امپراتوری ماهواره ای جریان شیرازی ها پیوسته است .
 
توهین به اهل تسنن ، قمه زنی ، توهین به عایشه همسر پیامبر ، توهین به دیگر مذاهب و افراطی گری بزرگترین اهداف شبکه های ماهواره ای جریان شیرازی هاست و خیانت به اسلام بزرگترین دست آورد شان که متسفانه می طلبد بصرت و آگاهی مسلمین بیش از پیش بالا برود و از اهداف متولیان این شبکه های به اصطلاح شیعی آگاه شوند . 
منبع: انقلاب نیوز
شاید دوست داشته باشید