تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

رژیم صهیونیستی: ژنرال ایرانی هدف ما نبود

به گزارش ادیان نیوز، یک منبع امنیتی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا رژیم صهیونیستی انتظار حمله تلافی‌جویانه ایران یا حزب‌الله را دارد، گفت: این اطمینان تقریبا وجود دارد که آنان واکنش نشان خواهند داد. ما این مسئله را پیش‌بینی کرده‌ایم، اما فکر می‌کنم که این یک فرضیه درست است که تنش عمده به سود هیچ یک از طرفین نیست.
وی با بیان اینکه فرمانده ایرانی در این حمله هدف ما نبود گفت: ما انتظار نداشتیم که نتیجه این حمله اینگونه باشد، ما گمان می‌کردیم که در حال ضربه زدن به یک واحد زمینی دشمن هستیم که قصد حمله به ما را داشته است.
خبرگزاری رویترز اعلام کرد این اظهارات احتمالا برای جلوگیری از تنش میان اسرائیل با ایران و حزب‌الله مطرح می‌شود.
گروهی از رزمندگان مجاهد حزب الله هنگام بازدید از منطقه مزرعه الامل در قنیطره، هدف حمله موشکی بالگرد رژیم صهیونیستی قرار گرفته و به شهادت رسیدند. محمد عیسی ابو عیسی، جهاد عماد مغنیه، عباس ابراهیم حجازی، محمد علی حسن ابوالحسن، غازی علی ضاوی و علی حسن ابراهیم شهدای مقاومت حزب الله در این حمله هستند. سردار محمد علی الله دادی، فرمانده سابق تیپ الغدیر یزد نیز در این حمله به شهادت رسید.
منبع: پایگاه خبری داعش
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.