پاسخگویی به شبهه پراکنی رسانه‌های معاند در حوزه دین

به گزارش ادیان نیوز به نقل از رادیو معارف، مجتبی تونه ای مدیر رادیو معارف طی گزارشی از پخش برنامه ی زنده پرسمان دراین رسانه دینی خبر داد.

از آنجا که رسانه های معاند در صدد شبهه پراکنی برای تزلزل در پایه های فکری و اعتقادی جامعه به ویژه جوانان هستند رادیو معارف،‌برای تقویت بنیه فکری و دینی جامعه و پاسخگویی متقن و مستند به شبهات رسانه های معاند و سئوالات شنوندگان در حوزه های تاریخی‌، اعتقادی ، قرانی و تربیتی اقدام به طراحی برنامه زنده پرسمان کرده است.

وی در باره ی برنامه” پرسمان اعتقادی” گفت: رادیو معارف در راستای مأموریت دینی خود، پاسخگویی به پرسش‌ها و شبهات دینی مخاطبان را از اصلی‌ترین ماموریتهای خود میداند.

این برنامه با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه پاسخگوی سئوالات شنوندگان است.

مجتبی تونه ای در ادامه به برنامه “پرسمان تاریخی” اشاره کرد و گفت: این برنامه با هدف رفع شبهات شنوندگان در حوزه تاریخ اسلام و پاسخگویی به پرسش‌های آنان در این حوزه با کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین پیشوایی طراحی شده است. که روزهای پنجشنبه از رادیو معارف پخش می شود.

وی در ادامه از پخش دو برنامه “پرسمان خانواده” و “پرسمان کودک ونوجوان” خبر داد وافزود: این رادیو به عنوان رسانه ای دینی، ارتقای سطح روابط خانوادگی و آشنایی والدین با اصول تربیتی اسلامی و دینی فرزندان را در اولویت برنامه های خود قرار داده است که با کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین عباسی ولدی و تراشیون روزهای یک شنبه و دوشنبه به روی آنتن می رود.

مدیر رادیو معارف در ادامه به برنامه “پرسمان قرآنی” با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین ملکی اشاره کرد و گفت: هدف اصلی این برنامه ترویج فرهنگ وسبک زندگی بر اساس آموزه های قرانی و انس شنوندگان با مفاهیم آن است. این برنامه روزهای شنبه پخش می شود.

تونه ای در خصوص چگونگی پاسخگویی به سوالات شنوندگان در برنامه افزود: پرسش‌های مخاطبان که از طریق تماس صوتی، پیامک یا رایانامه عوامل برنامه‌ می‌رسد پس از دسته‌بندی، حذف پرسش‌های تکراری، اولویت‌بندی بر اساس مناسبت و موضوع برنامه، برای پاسخگویی در اختیار کارشناسان پرسمان قرار می‌گیرد.

مجتبی تونه ای مدیر رادیو معارف گفت : این برنامه جزء ضروری ترین برنامه ها برای این رسانه دینی است و به دلیل حضور اساتید درجه اول حوزه و دانشگاه مخاطبان بسیاری را جذب خواهد کرد. گفتنی است برنامه پرسمان هر روز ساعت ۱۸ از این رسانه دینی پخش می شود.
منبع : رسا

اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید