تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

ضرب‌وشتم مرد مسلمان درنیویورک+تصاویر

به گزارش ادیان نیوز، چند نوجوان آمریکایی در نیویورک با فریادهای «داعش، داعش» به یک مرد مسلمان حمله کرده و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
«مجبور رحمانِ» ۴۳ ساله که اصالتاً بنگلادشی است، جمعه مقابل چشمان خواهرزاده وحشت‌زده‌اش هدف حمله قرار گرفت.
پلیس می‌گوید افرادِ مزاحم چندین بار به سر رحمان ضربه زدند. او برای مداوا به بیمارستان منتقل و اندکی بعد مرخص شد.
اداره پلیس نیروهای مربوط به جرایم ناشی از نفرت در نیویورک، شنبه اعلام کرد در حال بررسی ماجراست، اما تاکنون کسی را دستگیر نکرده است.
ساکنان محله برانکسِ نیویورک حمله خشونت‌آمیز به یک مرد مسلمان در این منطقه را محکوم کرده‌اند.
جرایم ناشی از نفرت علیه مسلمانان آمریکا پس از حملات تروریستی پاریس و کالیفرنیا و همچنین سخنان تفرقه‌افکنانه نامزدهای ریاست‌جمهوری امریکا، از جمله «دونالد ترامپ» افزایش یافته است.
چند ماه پیش، در رشته بمب‌گذاری‌های هماهنگ و حملات مسلحانه به اماکن مختلف نظیر یک سالن کنسرت در پاریس ۱۳۰ نفر کشته و ۳۵۰ تن زخمی شدند. گروه تکفیری داعش مسئولیت این عملیات تروریستی را بر عهده گرفت.
در تاریخ ۱۱ آذر نیز دو مهاجمی که گفته می‌شود از حامیان گروه تروریستی داعش بودند با حمله به یک مرکز توان‌بخشی در منطقۀ سن برناردینوی کالیفرنیا در امریکا دست‌کم ۱۴ نفر را کشتند و ۲۱ نفر را زخمی کردند.
مسلمانان آمریکا ساعاتی پس از وقوع این حوادث آن‌ها را محکوم کردند، اما رسانه‌های جریان اصلی این کشور واکنش آن‌ها را منعکس نکردند.
 ضرب‌وشتم مرد مسلمان درنیویورک+تصاویر
ضرب‌وشتم مرد مسلمان درنیویورک+تصاویر
ضرب‌وشتم مرد مسلمان درنیویورک+تصاویر
ضرب‌وشتم مرد مسلمان درنیویورک+تصاویر
منبع: ابنا
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.