به گزارش ادیان نیوز، منابع امنیتی از انفجار یک خودرو بمب گذاری شده در بازاری در شهرک صدر در شرق بغداد پایتخت عراق خبر می دهند. بر اساس این گزارش یک خودرو بمب گذاری شده در بازاری در نزدیکی میدان ۵۵ در شهر صدر رخ داد که منجر به کشته و زخمی شدن ۱۹ نفر […]

به گزارش ادیان نیوز، منابع امنیتی از انفجار یک خودرو بمب گذاری شده در بازاری در شهرک صدر در شرق بغداد پایتخت عراق خبر می دهند.
بر اساس این گزارش یک خودرو بمب گذاری شده در بازاری در نزدیکی میدان ۵۵ در شهر صدر رخ داد که منجر به کشته و زخمی شدن ۱۹ نفر از شهروندان شد.
در پی وقوع این انفجار نیروهای امنیتی و کادر پزشکی سریعا در محل حادثه حاضر شدند و تمامی راه های منتهی به محل حادثه را مسدود کردند. همچنین مجروحان این حادثه نیز به بیمارستان منتقل شدند.
در همین راستا نیروهای امنیتی خودور بمب گذاری شده دوم را در شهرک صدر کشف و بمب های آن را خنثی کردند.
هنوز هیچ گروهی مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده نگرفته است؛ این در حالی است که گروه ترویستی-تکفیری داعش طی هفته های اخیر بارها چنین اقداماتی را در نقاط مختلف بغداد انجام داده است.
لازم به ذکر است صبح امروز دو انفجار تروریستی در منطقه «الشعب» واقع در شمال بغداد در پایتخت عراق به وقوع پیوست. به دنبال وقوع این دو انفجار ۴۴ کشته و ۹۰ تَن دیگر زخمی شدند.
منبع: مهر