تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

جن گیری و مطربی،افتخاری برای رئیس فرقه انحرافی

به گزارش ادیان نیوز، در مدت شش سالی که سرکرده این فرقه در دستان عدالت قرار گرفته است، تعدادی محدود از افرادی که خود را از مریدان تشکیلاتی محمد علی طاهری می نامند با انتشار عکس و اخباری کذب، همچنین نمایش اعتصاب غذا، جو سازی هایی مبنی بر وخیم بودن حال نامبرده و… در این تلاش بوده اند تا علاوه بر تبلیغات مثبت برای این متهم و مفسد فی الارض برای وی محبوبیت کسب نمایند و این شخص را به عنوان قهرمان معرفی نمایند.
 
این بار در فضای مجازی بجای انتشار عکس طاهری در دست تعدادی انگشت شمار که به اصطلاح طرفدار وی معرفی می شوند، رویکرد تازه ای در این راستا به اجرا گذاشته شده است.انتشار شعر و آوازی با صدای طاهری علاوه بر اقدامات قبلی وی روحیه مطرب بودن این بیمار روانی را هم به نوعی نشان میدهد.بطوریکه در تبلیغات فضای مجازی چنین بیان می شود که : “در کنار دیدگاه‌های عرفانی محمدعلی طاهری، او ترانه‌سرا نیز بوده و دستی نیز در آواز داشته است”.
 
این نمایش ترانه سرایی و آواز خواندن هم قسمتی از پروژه شخصیت سازی برای طاهری بوده تا علاوه بر موارد اشاره شده در خصوص وی چنین به مخاطبان القا شود که وی دارای روحیه ای هنرمندانه و شاعرانه بوده و با این تبلیغات سعی نمایند تعدادی را به فرقه متلاشی شده خود نزدیک نمایند و آنها را در دام کیهانی خود قرار دهند.
 
خوشبختانه محمد علی طاهری به عنوان مفسد فی الارض به اعدام محکوم شده است اما ذهن های آلوده همچنان در کمین افراد ساده لوحی هستند که بدنبال عرفان های کاذب از مسیر ادیان الهی دور شده و در گمراهی و تاریکی فرقه ای به اعماق آن نفوذ کرده و دچار مشکلات مختلفی می شوند.
 
امیدواریم با تلاش و آگاه سازی هرچه بیشتر نسل جوان بتوان هرچه بیشتر از نفوذ چنین شیاطینی جلوگیری نمود و راه درست را به همگان نشان داد.

Capture4411

Capture

 

Capture8451

منبع: موسسه راهبردی دیده بان
شاید دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.