کمپین «مسلمانان برای مهاجران» در آمریکا آغاز به کار کرد

0

به گزارش ادیان نیوز (ردنا) به نقل از aboutislam، مسلمانان آمریکایی به منظور کمک به مهاجران و پناهندگان، در اقدامی جدید کمپینی برای کمک به آنان تشکیل داده اند تا برای والدین پناهندگان بازداشت شده وثیقه شده و به آزادسازی آنان در اسرع وقت برای پیوستن به خانواده هایشان کمک کنند.

در صفحه کمپین با نام لانچ گود (راه اندازی خوبی) آمده است: جامعه مسلمانان دست یاری برای کمک به بازداشتی های مهاجر به ویژه والدینی که از کودکان شان جدا شده اند و قادر به پرداخت وثیقه نیستند دراز می کند.

در ادامه این کمپین آمده است: ما اعضای این خانواده را دوباره به هم می رسانیم.

این کمپین خیریه با نام «مسلمانان برای مهاجران» هفته پیش آغاز به کار کرد و در کنار شبکه صندوق وثیقه ملی به فعالیت خود ادامه می دهد. گفتنی است تنها با گذشت یک هفته پس از آغاز فعالیتش، این کمپین موفق شده بیش از ۱۱۷ هزار دلار جمع آوری کند. هر ۱۰ هزار دلار، وثیقه یک خانوار بوده و پرداخت وثیقه ای است که یک خانواده مهاجر از پس آن برنمی آید. از پیروان تمامی ادیان برای شرکت در این کمک رسانی درخواست شدها ست.

عمر سلیمان و زید شکیر دو مسلمانی که در راه اندازی این جنبش مشارکت داشته اند، با انتشار پیام های جداگانه ای در شبکه های اجتماعی از کاربران مسلمان و دنبال کنندگان شان خواستار کمک رسانی شده اند.

اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید

نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.