تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

شکستن پنجره های مسجد فیلادلفیا و خسارت ۴۰۰ دلاری به این مرکز

ادیان نیوز/ پلیس فیلادلفیا می گوید، در تصاویر دوربین های مدار بسته دیده می شود که فرد ناشناسی در ساعت ۱۱ شب جلوی ورودی مسجد رفته، سنگ هایی را از جیبش درآورده و به سمت پنجره های مسجد پرتاب کرده است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از phillyvoice، مهاجم ناشناسی به سمت پنجره های مسجد «الله» در وست اوک لین در شهر فیلادلیفای آمریکا سنگ پرتاب کرد. و ۴۰۰ دلار خسارت وارده کرده است.
پلیس فیلادلفیا اعلام کرده که برای شناسایی مجرمی که به سمت مسجد شهر سنگ پرتاب کرده، اقدام می کند. این اتفاق شب دوشنبه به وقوع پیوست و مظنون ناشناس است. تصاویر دوربین های مداربسته در منطقه در اختیار پلیس قرار گرفته و تصویر فرد مهاجم که در پیاده روی جلویی مسجد در حال راه رفتن می باشد دیده می شود. این فرد ناشناس در ساعت ۱۱ شب در پیاده روی مسجد بوده، وی لحظه ای روبروی مسجد ایستاده، وسایلش را بر زمین گذاشته، به سمت ورودی مسجد رفته سپس سنگ های بزرگی را از جیب هایش در آورده و چندین سنگ را به سمت پنجره های جلویی ساختمان پرتاب می کند.
پلیس می گوید که سنگ ها پنجره ها را خرد کرده و بیش از ۴۰۰ دلار خسارت وارد ساخته اند. تا عصر چهارنشبه هنوز جزئیات بیشتری در این رابطه منتشر نشده است.
اداره پلیس فیلادلفیا از مردم خواسته در صورت داشتن هر گونه اطلاعاتی در این رابطه، به صورت شناخته شده یا ناشناس با شماره این اداره تماس گرفته یا در سایت آن پیام بگذارند.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.