تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دانشگاه مذاهب اسلامی ایران یک دانشگاه ویژه و ممتاز است

ادیان نیوز/ حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی که برای دیدار و رایزنی با مراکز علمی، دانشگاهی و دینی پاکستان به این کشور سفر کرده است با “لیاقت بلوچ” دبیر جماعت اسلامی پاکستان دیدار کرد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی که برای دیدار و رایزنی با مراکز علمی، دانشگاهی و دینی پاکستان به این کشور سفر کرده است با “لیاقت بلوچ” دبیر جماعت اسلامی پاکستان دیدار کرد.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین مختاری نیز از لیاقت بلوچ برای حضور در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی به صورت رسمی از طرف آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی دعوت به عمل آورد که مورد استقبال وی قرار گرفت و آمادگی خود را برای حضور در این کنفرانس اعلام کرد.
در این دیدار دبیر جماعت اسلامی پاکستان ضمن استقبال از رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کشورمان به بیان خاطرات خود از دیدارهایی که با حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری داشت پرداخت. وی با اشاره به سابقه بازدید خود از دانشگاه مذاهب اسلامی، افزود: دانشگاه مذاهب اسلامی یک دانشگاه ویژه و ممتاز است. امروز همه ما به چنین دانشگاهی نیاز داریم در دوره ای که دشمن به اختلافات دامن می زند باید چنین دانشگاهی باشد که از چالش ها و مشکلات بکاهد.
گفتنی است لیاقت بلوچ دبیر جماعت اسلامی پاکستان است و چندین دوره نماینده پارلمان این کشور بوده و ریاست دانشگاه پنجاب را نیز بر عهده داشته و از چهره های برجسته ملی پاکستان می‌باشد.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.