تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

کمپین «اهدای خون» توسط جامعه اسلامی مینه سوتای آمریکا برگزار گردید

ادیان نیوز/ مسلمانان شهر کان رپید در ایالت مینه  سوتای آمریکا، با اهدای خون، در کمپین بزرگی که در سرتاسر این کشور آغاز شده شرکت کردند که هدف آن اهدای خون برای نجات بیش از ۳۰ هزار نفر است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از mprnews، جامعه اسلامی محلی شهر کان رپید در ایالت مینه سوتای آمریکا به مناسبت بزرگداشت ۱۱ سپتامبر اقدام به اهدای خون کردند.
اعضای مسجدی در شهر کان رپید با برپایی باجه های «اهدای خون» از اعضای جامعه برای خون دادن دعوت کردند. این اقدام بخشی از یک کمپین ملی در ایالات متحده با هدف جمع آوری ۱۰ هزار پینت خون در سرتاسر کشور بود.
برگزارکنندگان می گویند با خون جمع آوری شده در این کمپین قادر به نجات جان ۳۰ هزار نفر هستند.
لقمان احمد، امام جماعت مسجد نصرت در کان رپید گفت: اهدای خون شیوه ای برای مسجد است تا از طریق آن نشان دهیم که پیام دین حقیقتا «صلح» است.
احمد گفت: متاسفانه تروریست ها نام دین را به سرقت برده و روی خودشان گذاشته اند. اسلام به ما می آموزد که اگر یک نفر را بکشی، مثل این است که همه بشریت را به قتل رسانده ای.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.