تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

حکم زندان به خاطر کمک به مردم فلسطین

بر اساس گزارش های رسیده از عربستان دولت این کشور حدود ۶۰ تبعه اردنی در خاک این کشور را دستگیر کرده است.

به گزارش ادیان نیوز (ردنا) از خبرگزاری شبستان به نقل از پرس تیوی، عربستان سعودی بسیاری از شهروندان اردنی ساکن در کشور خود را به دلیل کمک به آوارگان فلسطینی در نوار غزه دستگیر و زندانی کرده است. این افراد به جمع آوری کمک  برای فلسطینی ها متهم شده اند.

 

مصطفی الاصف سخنگوی حزب اصلاحات کشور اردن با اعلام این خبر در گفتگو با سایت عربی خلیج آنلاین گفته است افراد دستگیر شده توسط دولت سعودی تنها به دلیل جمع آوری کمک به مردم نوار غزه زندانی شدند. در سال های اخیر عربستان سعودی موضع خصمانه ای در قبال حماس اتخاذ کرده است.

 

بر اساس گزارش های رسیده از عربستان دولت این کشور حدود ۶۰ تبعه اردنی در خاک این کشور را دستگیر کرده است. این اتباع اردنی در عربستان هیچ نوع سوءسابقه خاصی نیز نداشتند.

 

پیش از این رسانه های اردنی از دستگیری شهروندان این کشور در مراسم حج ابراهیمی خبر داده بودند. در آن موقع دولت اردن واکنش خاصی نسبت به بازداشت شهروندانش خطاب به دولت عربستان نشان نداده بود.

پایان پیام/۴۲

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.