تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

خاطره بانوی مسیحی ساکن رشت از دیدار با سردار سلیمانی/ من عاشق شهادتم اگر محافظانم بگذارند

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)؛ این بانوی مسیحی ساکن رشت با اشاره به ادب و برخورد انسان دوستانه حاج قاسم سلیمانی با اقلیت های به ویژه مسیحیت درباره دیدار خود با سردار شهید قاسیم سلیمانی گفت: “روزی که حاج قاسم سلیمانی را دیدم به او گفتم برای شما سخت نیست که کسانی دائما از شما محافظت کنند؟ خندید و گفت من عاشق شهادت هستم البته اگر این محافظانم بگذارند.”

“آیلین میناسیان” بانوی مسیحی ساکن رشت در واکنش به شنیدن خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار کرد: من از طرف جامعه مسیحیت این ضایعه را به ملت ایران، رهبر عزیز و تمامی مظلومان جهان تسلیت می گویم.

وی که در شهر کرمان همسایه این شهید والامقام بوده، گفت: شهید سردار سلیمانی برای مظلومان جهان مانند حضرت علی (ع) بودند و هنوز کسی نمی تواند از دست دادن ایشان را را باور کنند.

آیلین میناسیان ادامه داد: دشمنان نظام‌اسلامی به اشتباه فکر می کنند که با ریختن خون سردار سلیمانی ایشان را از کادر اسلام حذف کردند، اما از خون شهید سلیمانی صدها سلیمانی به دفاع از اسلام، قرآن و مستضعفین بر می خیزند.

من عاشق شهادتم اگر محافظانم بگذارند

این بانوی مسیحی ساکن رشت با اشاره به ادب و برخورد انسان دوستانه حاج قاسم سلیمانی با اقلیت های به ویژه مسیحیت درباره دیدار خود با سردار شهید قاسیم سلیمانی گفت: “روزی که حاج قاسم سلیمانی را دیدم به او گفتم برای شما سخت نیست که کسانی دائما از شما محافظت کنند؟ خندید و گفت من عاشق شهادت هستم البته اگر این محافظانم بگذارند.”

حاج قاسم برای مسیحیت احترام خاصی قائل بود

وی ادامه داد: خوشحالم که روزی همسایه هم شهری و هم صحبت ایشان بودم؛ او برای مسیحیت احترام خاصی قائل بود.

میناسیان با بیان اینکه در زمانی که در کرمان بودیم پدرم از دیدار با سردار سلیمانی می گفت: “آقا قاسم روزی در مملکت جایگاه ویژه ای خواهند داشت” پرسیدم چرا؟! این را می گویید؟! گفت: “از مناجاتش در خلوت با خدایش می فهمم که به کجا می رسد”.

بانوی مسیحی ساکن رشت ادامه داد: در مراسم بزرگداشت شهدا که چند سال پیش در شهرداری رشت بر پا بود سردار سلیمانی آمدند و من آنجا بودم؛ او خیلی از شجاعت مردم این استان از زمان قدیم تاکنون مخصوصا رشادت میرزا کوچک خان گفتند.

وی خاطرنشان کرد: مجاهدان نظام انقلاب اسلامی عاشق شهادت هستند و امروز این آمریکا است که بار دیگر به مردم و رهبر ایران باخت و باید در واهمه “انتقام سخت” از انقلاب اسلامی ایران باشند.

پایان پیام / ص

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.