تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

«فرهنگ تطبیقی اصطلاحات دینی در اسلام و مسیحیت» منتشر شد

«فرهنگ تطبیقی اصطلاحات دینی در اسلام و مسیحیت» نوشته نومام مالکوچ و پیتر پیکرت به زبان انگلیسی منتشر شد.

به گزارش ردنا (ادیان‌نیوز)؛ «فرهنگ تطبیقی اصطلاحات دینی در اسلام و مسیحیت» نوشته Peter Pikkert و M. Numan Malkoç در ۴۲۰ صفحه به زبان انگلیسی منتشر شد.

«فرهنگ تطبیقی اصطلاحات دینی در اسلام و مسیحیت» حاصل همفکری و کار دو متخصص حوزه الهیات اسلامی و مسیحی است. نومام مالکوچ، مسلمان اهل سنت و پیتر پیکرت، مسیحی پروتستان، نویسندگان این فرهنگ تطبیقی در زمینه اصطلاحات دینی هستند.

نویسندگان در این کتاب به بررسی تطبیقی اصطلاحات دینی از نگاه اسلام و مسیحیت پرداخته‌اند. از این رو، کتاب «فرهنگ تطبیقی اصطلاحات دینی در اسلام و مسیحیت» به خوبی می‌تواند باورها و اعتقادات مسلمانان و مسیحیان را در مسائل مختلف نشان می‌دهد.

از سوی دیگر، کتاب مذکور، حاصل همکاری یک مسلمان معتقد و یک مسیحی محافظه‌کار است. این اثر نشان می‌دهد که اختلافات در جهان بینی دینی، مانع تعامل و دوستی میان پیروان ادیان مختلف نمی‌شود. افراد می‌توانند با احترام به تفاوت‌های یکدیگر در کنار هم به کار و فعالیت بپردازند. این کتاب که به زبان انگلیسی نوشته شده، به تازگی وارد بازار کتاب آلمان شده است.

منبع ایبنا
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.