تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

برگزاری وبینار «شخصیت و جایگاه امام خمینی(ره)» در ژاپن

وبینار«شخصیت و جایگاه امام خمینی(ره)» امروز ۱۷ خرداد با حضور و سخنرانی فاطمه طباطبایی، عروس امام خمینی(ره) در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ردنا (ادیان‌نیوز)، به مناسبت سی‌ویکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، وبینار «شخصیت و جایگاه امام خمینی(ره)» روز شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰ به وقت توکیو و ۱۲:۳۰ به وقت تهران با حضور و سخنرانی فاطمه طباطبایی، عروس امام خمینی(ره) از سوی رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن برگزار می‌شود.

در این برنامه که در فضای مجازی زوم برگزار خواهد شد، «حسین دیوسالار» رایزن فرهنگی ایران در ژاپن، «کنجی تومیتا» ایرانشناس، حجت‌الاسلام «ابراهیم ساوادا» اسلام‌شناس و «مایاماکوچی (بابایی)» ژاپنی مقیم ایران و مادر شهید دفاع مقدس به سخنرانی خواهند پرداخت.

این برنامه از طریق لینک Join Zoom Meeting: bit.ly/IranbunkaZoom در صفحه مرورگر و یا در اپلیکیشن موبایلی یا کامپیوتری زوم، کد شناسه ده رقمی Meeting ID: 836 455 9495 در دسترس علاقه‌مندان است.

منبع وزارت فرهنگ و ارتباطات اسلامی
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.