تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

انتقاد از بی‌توجهی مقامات سعودی به قداست مدینه منوره

اقدام مقامات سعودی در اعطای مجوز فیلم‌برداری از مدل‌های زن جهان در یکی از مناطق مدینه منوره با هدف تهیه تیزرهای تبلیغاتی، موجی از انتقادات و جنجال را در پی داشته است.

0

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، مقامات سعودی به نسخه عربی مجله مد و فشن «ووگ» که مقر آن در «نیویورک» آمریکا قرار دارد، مجوز دادند به منظور ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای یک شرکت آمریکایی از مدل‌های زنانه در یکی از مناطق مدینه منوره تصویربرداری کند.

برهمین اساس، نسخه عربی مجله مد و فشن «ووگ»، تصاویر مستهجنی از حضور مدل‌های معروف زنان را که در حال تبلیغ برای یک شرکت آمریکایی در مدینه منوره هستند، منتشر کرده است.

براساس این گزارش، در این تصاویر زنان مدلینگ معروف زنان جهان با ظواهری مستهجن و بسیار زننده دیده می‌شوند که با قداست شهر مدینه منوره هیچ گونه سنخیتی ندارد.

در همین راستا، پایگاه «میدل ایست مانیتور» در این زمینه نوشت که ساخت تیزر تبلیغاتی با تصویربرداری از زنان مد و لباس در مدینه منوره در چارچوب اصلاحات ادعایی عربستان قرار می‌گیرد که از طریق آن به دنبال جذب گردشگران خارجی و ادامه اقدامات جنجال برانگیز این کشور نظیر کاهش قدرت پلیس دینی و برداشتن محدودیت های اختلاط بین دو جنس است.

منبع ایکنا
شاید دوست داشته باشید