تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

برگزاری جشنواره انار در صورت موافقت ستاد کرونا

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد برگزاری جشنواره گردشگری انار را مشروط به موافقت ستاد کرونای شهرستان‌های متقاضی اعلام کرد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، سیدمصطفی فاطمی در رابطه با برگزاری جشنواره انار یزد در سال جاری، گفت: تاکنون شهرستان‌های یزد، تفت و مهریز همچون سال‌های گذشته متقاضی برگزاری این جشنواره در استان بوده‌‎اند.

وی با بیان این که برگزاری جشنواره انار مشروط به موافقت ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان‌هاست، افزود: این جشنواره به صورت هوشمند و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و ظرفیت محدود برگزار خواهد شد اما باید ستاد کرونای هر شهرستان نسبت به برگزاری این رویداد گردشگری موافقت کند.

مدیر کل میراث فرهنگی یزد به تأثیر برگزاری رویدادهای گردشگری در رونق اقتصادی هر شهرستان به ویژه مناطق روستایی اشاره کرد و گفت: در شرایط کرونازده‌ی کنونی رویدادهای گردشگری با حفظ سلامت مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند به رونق گردشگری کمک کنند.

گفتنی است روستای زرتشتی نشین مبارکه در چند سال گذشته میزبان جشنواره انار بوده است.

منبع: ایسنا

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.