تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

تقدیم ١٧ شهید کلیمی در دفاع مقدس

دبیر انجمن کلیمیان استان فارس گفت: کلیمیان ایران در دوران دفاع مقدس ١٧ شهید را تقدیم به مام وطن کرده اند.

به گزارش ردنا (ادیان‌نیوز)، امیر دوستان، دبیر انجمن کلیمیان استان فارس در گفت‌وگویی به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: کلیمیان کشور در دوران دفاع مقدس نقش کاملاً مشهودی داشته و توانسته‌اند همپای سایر نیروهای انقلابی در عرصه جنگ حضور داشته باشند.

وی اضافه کرد: کلیمیان هم در جبهه و هم در پشت جبهه نقش ویژه ای داشته‌اند و علاوه بر حضور رزمندگان در جبهه، پزشکان، مهندسان و… جامعه کلیمیان نیز در دفاع مقدس نقش آفرینی کردند.

دوستان ادامه داد: با توجه به اینکه ایران برای تمامی افراد دارای اهمیت و ارزش خاصی است از این رو کلیمیان نیز همچون سایر رزمندگان از روزهای ابتدایی جنگ در جبهه حضور پرشوری داشتند و توانسته‌اند همپای دیگر رزمندگان در عملیات مختلف حضور داشته و نقش آفرینی کنند.

دبیر انجمن کلیمیان استان فارس تأکید کرد: حضور کلیمیان در جبهه تنها در راستای حفظ تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران بود و این افراد توانستند در جبهه خدمات ارزنده‌ای را به رزمندگان اسلام و کشور ارائه دهند.

منبع: مهر

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.