به گزارش ادیان نیوز، «عطاء‌الله حنا» ضمن محکوم کردن تعرض اشغالگران به مقدسات اسلامی در بیت‌المقدس، بر وحدت مسلمانان و مسیحیان برای مقابله با اجرای طرح‌های مورد نظر رژیم صهیونیستی تأکید کرد.  شبکه ماهواره‌ای المیادین لبنان در اینباره خبر داد: مطران عطاءالله حنا، اسقف اعظم بیت‌المقدس گفت: مسلمانان و مسیحیان باید برای جلوگیری از عملی‌شدن […]

به گزارش ادیان نیوز، «عطاء‌الله حنا» ضمن محکوم کردن تعرض اشغالگران به مقدسات اسلامی در بیت‌المقدس، بر وحدت مسلمانان و مسیحیان برای مقابله با اجرای طرح‌های مورد نظر رژیم صهیونیستی تأکید کرد.
 شبکه ماهواره‌ای المیادین لبنان در اینباره خبر داد: مطران عطاءالله حنا، اسقف اعظم بیت‌المقدس گفت: مسلمانان و مسیحیان باید برای جلوگیری از عملی‌شدن طرح‌های نژادپرستانه اشغالگران متحد شوند.
وی افزود: عرب‌ها ما را رها کرده‌اند و سرگرم کشمکش‌های داخلی خود هستند و فقط مردم بیت‌المقدس برای ما باقی مانده‌اند، آنها با دستان خالی با ارتش نژادپرست و متجاوز اسرائیل مقابله می‌کنند.
وی افزود: بیت‌المقدس با وجود همه توطئه‌های اشغالگران، عربی باقی خواهد ماند، هرچند که اشغالگران تلاش می‌کنند نشانه‌ها و هویت بیت‌المقدس را از بین ببرند.
منبع: جام نیوز